Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza ilk gün ilk arıza

Serkanseyko

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün Seat ibiza 2006 model dizel arabamı aldım 2 saaat sonra direksiyon da inanılmaz bi sertleşme oldu çevirene kadar insanın kolları kopuyordu tamire verdim yağı eksilmiştir dedi ama sonuç aynı yine aynı şey pompasında sıkıntı vardır dedi o zaman sanayiye gönderdi parçayı revizyon olacakmış direksiyon kutusuda biraz yerinen oynamış hasarlı gibi duruyor çok moralim bozuldu yarın akşam teslim edeceğim dedi umarım sıkıntısını hallederler kendi ustama verdim bu arada galerici adam telefonlarımı açmıyor bile çok mağdur oldum moralim alt üst oldu sizcede sorun yağ pompasında mıdır bilgisi olan var mı ?

ayıplı mal satmış...inş önemli bişi yoktur..tahmınım yağ eksiktir

Aynı sorun benim bi önceki aracımda (polo) başıma geldi revizyon yapıldı 700 tl param gitmişti
Aklınızda bulunsun fazlada para vermeyin

Geçmiş olsun kardeşim inşallah fazla birşey yoktur

Aynen revizyona gitti 500 TL masraf çıktı ayıplı mal satmış insanlar gerçekten çok hain Allah görüyor ama

geçmiş olsun , alırken baktırmadınız mı?
son tahlilde ödediğiniz para da başınızdan daha büyük bir bela savar inşallah.
bizim buralarda öyle derler.

Baktirdim ama çıkmadı öyle birşey pek anlamıyorum kitlediler kısaca neyse bu kadar ile kalır inşallah çok sağolun

ciddi bir para tuttuysa galeriyi dava et. Kesin kazanırsın, aklı başına gelir.

Aracı bu akşam oldu diye aldım hala aynı sorun devam ediyor 1 saat sıkıntı yoktu sonra yine direksiyon Dönmüyor pompa dedi revizyona gitti geldi bir süre çalışıyor sonra dur kalk yapıyorsun yine sert kontağı kapatıp açıyorum yine yumuşuyor ama sonra yine aynı usta da iki gündür yapamadı

Geri
Üst Alt