Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza iç kapı tutamakları karbonfiber görünümlü vinyl uygulama

Elinize sağlık, bir defa Cordoba içini komple piano black yapmıştık, ilk ve sondu :D , bu parçaalrı sıfıra kadar kzaımak iyi sabır istiyor, 3 kat olarak siyaha boyanmış, bu 3 katı da zımpara ile çıkarmak gerekiyor, ardından da palstik astarı vs. ile girişmek lazım boyamak için, beyaz çıkanlar, önceden boyanmış olabilir, astardır alttan çıkan.

Haklılık payın var Çağlar abi, siyah olanın köşesi kırılmıştı, onu yapıştırmışlar... Yahu bir daha eski araba almayacağım ha... Millet niye kredi çekip de birkaç yaşında (veya 0 km) araç almak ister anlamazdım, sebep buymuş :)

iç plastiktir yapışır, boyanır bu kadar dert etmeyin, zamanında doğru yağ+filtre takılmış mı bu önemli

iç plastiktir yapışır, boyanır bu kadar dert etmeyin, zamanında doğru yağ+filtre takılmış mı bu önemli

Abi haklısın elbet de ben şöyle birşey diyeyim, ben ilk bir cordoba otomatiğe talip olup üye olmuştum bu siteye. Araba şık duruyordu, getir bakayım dedim. Sanayiye getirdi arabayı. Getirirken motordan "gır gır gır" diye ses geliyordu ben "neyse, o yaptırılır" dedim. Kaportada ezikler filan vardı, " veririz 500-600 yaptırılır" dedim. İçine bindim ve kendimi geri attım. Çünkü arabanın içi o kadar yıpratılmıştı ki, o arabayı üstüme alsam sanayiye götürecek kadar bile kullanamazdım, resmen nefret ettim... Elbette motoru yürüyeni mühim ama araba temiz durmuyorsa insanın içi atmıyor...

Eline sağlık...Bende bi ara denemiştim..Düz yerler çok iyi oluyor fakat kıvrım olan düğme araları v.s berbat olmuştu..Yapmaktan vazgeçmiştim...

Eline sağlık güzel olmuş ,Birde Plasti Dip le denemek lazım bence

Geri
Üst Alt