Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT İbiza GTI 16v Cupra2

abı hgtler kesınlıkle rakıp olmaz bence ankaranın en ıyı gıderlısını rahat gecıyo

ogun orada yazdıgım gıbı ılk kullandıgım muthıs kacıyordu ıkıncı kullandıgım hgtde aynı kacmayı gormedım oda benım dıkkatımı cekmıstı artı bu zamanda temız hgt bulmak cok zor 306 acık hava fıltresınde delı gıbı ses verıyor hgtnın ıse motor sesı cok tatlı

ogun orada yazdıgım gıbı ılk kullandıgım muthıs kacıyordu ıkıncı kullandıgım hgtde aynı kacmayı gormedım oda benım dıkkatımı cekmıstı artı bu zamanda temız hgt bulmak cok zor 306 acık hava fıltresınde delı gıbı ses verıyor hgtnın ıse motor sesı cok tatlı

aynen abı 306 nın bogurtusu hgt nın 5 sılındır sesı super

Bu aracin ic detay fotolarini paylasir misin Ayberk? Alp profesyonellere tas cikartacak guzellikte yazmis. Tebrikler.. İyi gunlerde kullan Ayberk. Bu arada cupra1 nasil bir arac?

Cupra1 yok Abi.
İlk çıkan Cupra bu :) 2'den başlatmışlar :D

tam anlamıyla okurken 5.gear programını izler gibi oldu , güzel yorumlamışsın Alp

kazasız belasız Ayberk

alp jeremy clarkson olmuuuuuş :D

Bu aracin ic detay fotolarini paylasir misin Ayberk? Alp profesyonellere tas cikartacak guzellikte yazmis. Tebrikler.. İyi gunlerde kullan Ayberk. Bu arada cupra1 nasil bir arac?

Teşekkürler alp bu ne güzel anlatım..sana program yaptırmak lazım..insanları iyi etkilersin sayende satışlar kesinlikle artar bunu bilesin..
Ayberk'in aracına pardon makinesine de MaşeAllah MaşeAllah MaşeAllah kazasız belasız ve nazarsız günler diliyorum

alp yazın guzel olmus paylaştıkların ıcın tşkler ayberkın aracı turkıyede kı en temız cupra2 ondan suphemız yok rakıp olacak araclar type*r ve clıo rsle sınırlı degıl pejo 306 gtı 170 hp altı ılerı hafıf guzel gıder durmaz,opel astra gsı ozellıkle 94 model olanları sfı motor 150 hp 1050 kg cıvarı temızlerı cok saglam yuruyor,cıtroen xsara vts 170 hp pejo ıle aynı motor ,fıat bravo hgt 5 sılındır 155 hp tam bır benzın canavarı ıkı tane kullanma sansım oldu bırı cok temız ve delı gıbı gıdıyordu dıgerı bıtık ıkısı arasında daglar kadar fark vardı bunlarda bu araca rakıp rahatlıkla olabılır

Alp güzel özetlemiş Maşallah olayı özümsemiş :) Maşallah diyelim gerçekten çok güzel bi araç cupra2 hayranı olduğum bir atmosferik hem güçlü hem küçük bi araç Rabbim kaza bela vermesin....:eek:key:

Yok o kadar abartmayın sadece görüşlerimi yazdım ne Jeremy'si ne Tiff'i :)

Cupra1 yok Abi.
İlk çıkan Cupra bu :) 2'den başlatmışlar :D

2=1 3=2 4=3 5=4 :D:D

allah kaza bela vermesin seatın en özel araçlarından birisi

bende bizzat gidip gordum ayberk in cuprassini..
Alp'in anlattiklari aynen benim de dikkatimi cekti. aracta o kadar ince detaylar varki kullanicisina tam anlamiyla sportiflik ruhu kazandiriyor.. ayrica uretim yilina gore baktiginizda dis gorunusu olarak cok dikkat cekici ve kaliteli olan bir arac.. gidisi ve sesi de baya baya guzel :D turbo araclar iyi guzel keyifli ama o 3. vitesten 2.vitese indirip redline kadar gaza assilmak iste zevk bu dedirtiyor insana..
Allah sahibine bagislasin.. bence cok ozel bir arac..

bende bizzat gidip gordum ayberk in cuprassini..
Alp'in anlattiklari aynen benim de dikkatimi cekti. aracta o kadar ince detaylar varki kullanicisina tam anlamiyla sportiflik ruhu kazandiriyor.. ayrica uretim yilina gore baktiginizda dis gorunusu olarak cok dikkat cekici ve kaliteli olan bir arac.. gidisi ve sesi de baya baya guzel :D turbo araclar iyi guzel keyifli ama o 3. vitesten 2.vitese indirip redline kadar gaza assilmak iste zevk bu dedirtiyor insana..
Allah sahibine bagislasin.. bence cok ozel bir arac..

+1

Aynı zamanda forged krank, titanyum sübap falan gibi değişik özellikleri de vardır Cupra2 ABF'sinin... 95'den sonraki Golf 3 GTI'lardan farklı olarak.. :)

Geri
Üst Alt