Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Gizli Özellikler

Pasha60

Kayıtlı Üye
Bu gün Esenyurt Doğuş Oto Seat Servisine gittim şu bizim meşhur Seat İbiza gizli özellikleri için. Yetkililer fabrika ayar buton veya ikon her neyse komple kapattığını ve açılamadığını (Daha doğrusu bunların açmaya niyetlerinin olmadığını :) ama başka yerde Anadolu yakasında yaptırabileceğimi söylediler.Ben biraz daha zorladım yetkili bey'i, kendisinin de seat'ının olduğunu kendisinin de açtıramadığını söyledi :) (Gelde İnan :) Her neyse ben iyice kafayı takmış durumdayım buna.Bana en kısa zamanda başka bir servis adresi lazım.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bu arada kasislerden geçtiğimde yada sesi birden yükselttiğim de multi medya lcd cihazım kendisine reset atıyor kapatıp açıyor.Onun içinde çarşambaya randevu verdiler bakalım ne olacak.
[doublepost=1454451591,1454442028][/doublepost]Help Help Helppppppppp :(

gizli özellikleri açamıyorlarmış mı .... :D daha ne duruyorsunuz orda hemen uzaklaşın randevu verseler bile daha ne hizmet alıp para kazandıracaksınız...başka servise yönelin bence yalan soyleyen servise yanından bile gecilmez...
gizli özellikleri ender elektronik var maltepede profesyoneldir ordan işinizi görebilirsiniz...
istanbul buyuk şehir kucuk yerlerdeki gibi hemen işinizi görmezler malum büyük şehir...
diğer multımedya sorunun kaç inç ekranlı tam detaylı anlatırsanız ne dinlerken reset atıyor açılıp kapanıyor fikir yürütebiliriz scw olaraktan..gecmiş olsun ..dur bi arkadaşımız var ibizanın butun gizli özelliklerini açtırdı fikir edinelim @chile-Kırmızı

gizli özellikleri açamıyorlarmış mı .... :D daha ne duruyorsunuz orda hemen uzaklaşın randevu verseler bile daha ne hizmet alıp para kazandıracaksınız...başka servise yönelin bence yalan soyleyen servise yanından bile gecilmez...
gizli özellikleri ender elektronik var maltepede profesyoneldir ordan işinizi görebilirsiniz...
istanbul buyuk şehir kucuk yerlerdeki gibi hemen işinizi görmezler malum büyük şehir...
diğer multımedya sorunun kaç inç ekranlı tam detaylı anlatırsanız ne dinlerken reset atıyor açılıp kapanıyor fikir yürütebiliriz scw olaraktan..gecmiş olsun ..dur bi arkadaşımız var ibizanın butun gizli özelliklerini açtırdı fikir edinelim @chile-Kırmızı
:) vallahi bu konuda ilk olmak çok güzel ibizaniz kaç model ve hangi paket su an araçta aklınıza gelecek her özellik açık kadran selamlamadan kapıları kilitlerken çalan kornaya kadar :) açılır sorun yok

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi randevu yazdılar ama gideceğimden değil zaten adam ayakta 40 yalan uydurdu 10 dk da.. Ekranım bu abi 5.6 veya 6.5 olması lazım tam bilmiyorum açıkcası :)
Seat-Ibiza-53.jpg
[doublepost=1454453482,1454453390][/doublepost]
:) vallahi bu konuda ilk olmak çok güzel ibizaniz kaç model ve hangi paket su an araçta aklınıza gelecek her özellik açık kadran selamlamadan kapıları kilitlerken çalan kornaya kadar :) açılır sorun yok

2015 Model 1.2 Style 90 Hp Plus Paket .. @chile-Kırmızı Nerde ne kadara yaptırabilirim bu özellikleri kurbanın olayım yardım et :)

Abi randevu yazdılar ama gideceğimden değil zaten adam ayakta 40 yalan uydurdu 10 dk da.. Ekranım bu abi 5.6 veya 6.5 olması lazım tam bilmiyorum açıkcası :)
Ekli dosyayı görüntüle 11001
:) aaaaa benimkinden :) abi bizim ibizalar leondan güzel :) her özellik açılır sorun etme sorun olursa beni arasinlar plakami ver istersen sistemden baksınlar her özellik açık :)

@kirlisakal abi valla ne dinlediğim o anki ruh halime göre değişiyor :) Ama özellikle ses ayarını ekrandan birden açtığımda resetleniyor kendi kendine kapanıp açılıyor..
[doublepost=1454453719,1454453645][/doublepost]
:) aaaaa benimkinden :) abi bizim ibizalar leondan güzel :) her özellik açılır sorun etme sorun olursa beni arasinlar plakami ver istersen sistemden baksınlar her özellik açık :)

Yaw hacı abi nerede açtırdın kaça açtılar ? bende oraya gideyim senin ismini oraya vereyim benim gittiğim yere bir daha gitmeyi düşünmüyorum açıkcası..

Istersen izmir deki servisin numarasini vereyim seat world club ten aradığını söyle yardımcı olur bende görüşürum istersen yonlerdirirler en kötü..

Istersen izmir deki servisin numarasini vereyim seat world club ten aradığını söyle yardımcı olur bende görüşürum istersen yonlerdirirler en kötü..

Valla kardeşim muhabbetin varsa sen bi görüş ben bu sinirle onlara patlarım yoksa :) Sonra bana bi dön istersen numaram kayıtlı profilde.İstanbulda yaptırabileceğim adam gibi bi servis önerirlerse ne ala yoksa @kirlisakal abinin dediğini yapıcam :)

Geri
Üst Alt