Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Gizli Özellikler

Gizli ozelliklerin hepsi ibizanin mesela reference paketinde acilamiyor ben hepsini actiramadim bazilari aciliyor fabrikadan kapali sekilde geliyor acilamayanlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kilitler kumandaya basinca korna sesiyle acilir oldu ..
Otoyol sinyal sayisi artti 3 iken 4 e 5 e cikarabiliyosun..
Viraja duyarli sis fari..
Amerikan park..
Kumanda kilidiyle acilir kapanir camlar..
Emniyet kemeri uyarisi iptali .. Hatirladigim kadariyla bukadari

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bildiğim kadariyla klima kontrol paneli farkli oluyor ışte aynalar geriye atınca otomatik aşağı iniyor bunun gibi bir kaç özellik daha aciliyor izmir

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
senin araçta tam olarak neler açık ve izmirde vosmer mi yaptı bu işlemi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aradım abi aracın izmire gelmesi gerekiyor dedi iyi bir servis aricaklar bizim için ıst da

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim kardeşim en kısa zamanda bekliyorum haberlerini..
[doublepost=1454525930,1454525480][/doublepost]@murateren abi senin bu konudaki fikrin nedir avrupa sorumlumuz olaraktan :)

Ben de servise sormuştum biz o işlerle pek ilgilenmiyoruz fakat Ender Elektronik'i öneririm size dedi bende garanti olayını sordum distribütör olduğundan garanti sıkıntısı yaşamazsınız demişti fakat fırsat olup gidememiştim zaten nette bakınca öle Leon FR kasalarındaki özellikler gibi farklı şeyler bulamayınca vazgeçmiştim bu yaza selamlama dışında bir şey yaptırmayı düşünmüyorum zaten dediğim gibi öle fazla bir seçenek şansı yok benim kasalarda fakat son makyajlı kasalarda yeni farklı gizli özellikler var mı bir bilgim yok:)

Beyinsel de olabiliyor benim aracım 2013 model st Style ibiza 2014 referance modeli ile açılmayan bir çok özellik bende var ibre selam verme dönüşe duyarlı sisler arka stop lambasının 100 km de ani fren yaptığında reflektör gibi çakması ve yağmur sensörü yağmurda 4 cam ve aynaların kapanması kapıları açtığımda sislerin yanması sisler açıkken sellektor yaptığımda sislerin sonmesi gibi özellikleri actirdim

16cdf48

Geri
Üst Alt