Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Gizli Özellikler

Valla kardeşim muhabbetin varsa sen bi görüş ben bu sinirle onlara patlarım yoksa :) Sonra bana bi dön istersen numaram kayıtlı profilde.İstanbulda yaptırabileceğim adam gibi bi servis önerirlerse ne ala yoksa @kirlisakal abinin dediğini yapıcam :)
Yarın senin işi halletcem abi benden haber bekle yada gün içersinde yaz ben unutmiim :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yarın senin işi halletcem abi benden haber bekle yada gün içersinde yaz ben unutmiim :)

Kardeşim benim, ben gece çalışıyorum gündüz yatıyorum maalesef biliyorum belki çok oluyorum ama sana zahmet olmazsa hallediver be hacı :) Ararsan da çok sevinirim muhabbetimiz artar :)

Dilemek yok abi biz bir aileyiz burda bende bilmiyordum burda öğrendim biraz da kendimizi verdik oldu bitti :) şimdi sıra bizde biz aktaricaz bildiğimizi

Dilemek yok abi biz bir aileyiz burda bende bilmiyordum burda öğrendim biraz da kendimizi verdik oldu bitti :) şimdi sıra bizde biz aktaricaz bildiğimizi

Haklısın kardeşim..Bu arada aklıma gelmişken sorayım yakıt durumun ne ben çok yakıyorum ayağımı gazdan kesmiyorum da bu aralar :)

Haklısın kardeşim..Bu arada aklıma gelmişken sorayım yakıt durumun ne ben çok yakıyorum ayağımı gazdan kesmiyorum da bu aralar :)
Şehir içi 6.5 7.2 abi şehirler arası 4.5 5.0 litre memnunum ben yakıttan tabi sen ne yakiiyosun bilmiyorum birde kaç km de aracın abi?

Geri
Üst Alt