Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Geri Görüş Kamerası

emozittin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize tekrardan merhaba yeni aldığım 2017 model ibiza aracıma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum ataştırmalarım doğrultusunda İstanbulda Ender Elektronik sanırım bir çok işte tavsiye edilen bir yer sitelerine baktım aracıma uygun takılabildiğini öğrendim. Aracımda 8 inch dokunmatik geniş ekran mevcut ve parça koduna baktığımda sonu 824B ile bitiyor benim merak ettiğim yaptıran arkdaşlar var mı arabaya çok delme takma işlemi yapılıyor mu sorun ile karşılaşır mıyım ve İstanbul biraz uzak kalıyor acaba Ankarada da önerebileceğiz bu işi yapan bir yer var mıdır? Şimdiden hepinize teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bagalit içinden kablolama işlemi yapılacak plaka ampulu yerine ampullü kamera takacak ve gerekirse multimmedia değişecek yani anlayacağın araç üzerine öyle delik delme vidalama vs olmayacak herhangi bi tuningcide de aynı işlemi yaptırabilirsiniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bagalit içinden kablolama işlemi yapılacak plaka ampulu yerine ampullü kamera takacak ve gerekirse multimmedia değişecek yani anlayacağın araç üzerine öyle delik delme vidalama vs olmayacak herhangi bi tuningcide de aynı işlemi yaptırabilirsiniz

Ender elektronik o şekilde yapmıyor aslında. Tamponun ortasına ufak bir delik açılıyor, geri kalan süreç aynı, orjinal bağlantı noktalarına kamera bağlanıyor sonrasında da.

Ama Ender kamera işini biraz pahalıya yapıyor orjinal parça kullandığı için, ben İstanbul'da başka bir yerde çin malı kamera ile yaptırdım, dinamik yön çizgileri yok bir de normalde geri vitesten ileri geçirince 15 km hızı geçene kadar kamera açık kalır, bunda elektriği geri vites lambasından aldığı için vitesten çıkarınca anında kapanıyor kamera. yaklaşık 1/4ü fiyata katlanılabilinecek eksiklikler bence :)

Arkadaşlar hepinize tekrardan merhaba yeni aldığım 2017 model ibiza aracıma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum ataştırmalarım doğrultusunda İstanbulda Ender Elektronik sanırım bir çok işte tavsiye edilen bir yer sitelerine baktım aracıma uygun takılabildiğini öğrendim. Aracımda 8 inch dokunmatik geniş ekran mevcut ve parça koduna baktığımda sonu 824B ile bitiyor benim merak ettiğim yaptıran arkdaşlar var mı arabaya çok delme takma işlemi yapılıyor mu sorun ile karşılaşır mıyım ve İstanbul biraz uzak kalıyor acaba Ankarada da önerebileceğiz bu işi yapan bir yer var mıdır? Şimdiden hepinize teşekkürlerimi iletiyorum.

Geçen ay 2016 ibiza aracıma yaptırdım youtubedan bulmuştum Dursun KELEŞCAN adlı kanalında paylaşıyor ben de o şekilde buldum gayet temiz düzgün yaptı fiyatı 350 tl öneririm. Sefaköy de yeri var.

Geçen ay 2016 ibiza aracıma yaptırdım youtubedan bulmuştum Dursun KELEŞCAN adlı kanalında paylaşıyor ben de o şekilde buldum gayet temiz düzgün yaptı fiyatı 350 tl öneririm. Sefaköy de yeri var.

Baktım hocam ama kamera mı sensör mü yaptırayım karar veremedim acaba acaba sensör yaptırsam kullanışlılık açısından eksik kalır yanı olur muki yoksa fiyat gayet iyi geldi ve en dikkat ettğim şey temiz işçilik o konuda da iyi diyorsunuz zaten kafama yaymadı değil yani

Baktım hocam ama kamera mı sensör mü yaptırayım karar veremedim acaba acaba sensör yaptırsam kullanışlılık açısından eksik kalır yanı olur muki yoksa fiyat gayet iyi geldi ve en dikkat ettğim şey temiz işçilik o konuda da iyi diyorsunuz zaten kafama yaymadı değil yani

saga sola sensör ortaya da kamera yaptirsak olmaz mı ikiside olmuş olur

Slm.Aynı model araçdan benim de var.Ankara şaşmaz da Ali Delen Vag stores adında bir yer var.150 liraya cihazdan kamera çıkış kablosunun bağlantı ucunu bana çıkarttı ,elimde çinden almış olduğum kamerayı kendim montajını yaptım.Sadece kamera kablosunu geçirmek için plaka üst tarafından küçük bir delik aaçılcak.Bu işleri yapamam diyorsanız 500-700 civarında paranı alır.Ama güvenilir birisidir.Kolay gelsin.

Merhaba ekran değişmeden geri görüş kamerasının montajı yapıldıktan sonra hali hazırdaki ekrana yansıtıyor mu görüntüyü ?

Geri
Üst Alt