Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza CUPRA 2011 ''34 TT 4121''

PORO

Kayıtlı Üye
27 kasımda siparişini verdiğim CUPRA'mı 5 ocak itibariyle teslim aldım...resimleri sizlerlede payaşmak istedim...
forumda genellikle doğuş oto- maslak ile ilgili herkes şikayetçi ama ben aksine gayet memnun kaldım ... 1.5 aylık süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım..
araca gelirsek kullanması çok zevkli....devir yükseldikçe motordan gelen sesler tahrik ediyor...insanın kendine
hakim olması çok zor :) ..özellikle virajlarda çok zevkli bi araç...donanım olarak diğer aynı tarz araçlara göre çok daha zengin....sunroof her ne kadar tamamen açılmasa da
araca ayrı bi hava veriyor...şu an ki tek sıkıntı yakıt..zamanla normale dönücektir ama 100 km de ortalama 14-15 gösteriyor... 2 günde çok fazla kullanma imkanım olmadığı için izlenimleri bu kadar...zamanla diğer resimleri ve izlenimlerinimi de sizlerle paylaşırım...

p1020030t.jpg

p1020029n.jpg

p1020028.jpg

p1020026t.jpg

1000752c.jpg

p1020023u.jpg

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin ama acilen araç jant ve yay istiyor :)

Masallah aracınız cok guzel gule gule kullanın allah kaza bela vermesın :)

ben sanırım bır kac gun once murtala beraber bu aracı carrefour'da gordum:) masallah hayırlı ugurlu olsun

hayırlı olsun kazasız belesız işallah... bence jantan çok acil bi yay gerekiyo..

herkese güzel dilekleri için teşekkürler...alah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin....
yay konusuna gelince açıkçası tedirginim....daha önceki araçlarımda yay sürüş keyfimi olumsuz yönde etkiledi....
bu araçta aynı sıkıntıyı yaşamak istemiyorum...

abi maşallah çok tatlı ya. allah kazadan beladan korusun nazarlardan saklasın inşallah.

kazasız belasız cezasız sürüşler diliyorum... hayırlı olsun güle güle kullan...

Geri
Üst Alt