Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza alırken dikkat etmem gereken nokta (ilan var)

Chotanaq

Kayıtlı Üye
Şimdi bir tane ibiza buldum fakat kafamı karıştıran bu aracın yakıt durumu benzinlide 45-50 kuruş yakan bir araç sanırım. Buna kaliteli bir lpg taktırsam fiyat 30 kuruşu geçmemesi lazım benim için bu mümkün mü acaba?
Ben ideal araç kullanıyorum güzel devirlerde o konuda problem yok.

Bir de baktığım araç sol ön kapıda bir göçük şekliyle satın alınmış hafif bir de kendileri kaza yapmış sol ön çamurluk sürtünce sol tarafı komple boyamışlar. doğuş otomotivde tanıdıkları varmış belgeleri de mevcutmuş ikinci sahibi adam. Acaba alınır mı ne yapsam karar veremedim?

2001 model arabaya 15000 para harcamak biraz üzüntü verici...

ilan bu
Seat Ibiza 1.6 Signo 2001 Model 14.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 129316538

Benzinlide 45-50 kuruş yakmaz normalde...O araçta anormal bi durum vardır...

Normal değerler nedir? adam bana 45 kuruş yakıyor dedi. Biraz da yüksek devirli kullanıyorsa bilemiyorum tabi. O zaman dediğinize göre lpg li 30 kuruşu geçmemesi lazım

Yüksek devirlide kullansa 40 kuruşu geçmez...Sakin kullanımda 30 kuruşun altına bile düşüyor...

Palio bunun lastiği olamaz her yönden...En başta arabanın renginde hayır yok.. :)

Alınmış alınmıştır. Hayırlı uğurlu olsun diyelim. Benim araç seninkine göre yeni kasa. Hafta sonu Edirne'ye gittim. 31,75 LT ile 398 KM yol yaptım. Araç 4 yetişkin 1,5 çocuk :) bagajda biraz dolu, otoban çıkışından köprü çıkışına kadar çok hafif trafik vardı. Hız limitleri ne kadarsa o kadar da hız.

Alınmış alınmıştır. Hayırlı uğurlu olsun diyelim. Benim araç seninkine göre yeni kasa. Hafta sonu Edirne'ye gittim. 31,75 LT ile 398 KM yol yaptım. Araç 4 yetişkin 1,5 çocuk :) bagajda biraz dolu, otoban çıkışından köprü çıkışına kadar çok hafif trafik vardı. Hız limitleri ne kadarsa o kadar da hız.

Yuh mu desem helal mi desem... Yok yok En güzeli MAŞALLAH demek. Düz hesap 32 liraya düz hesap 400 km gitmişsin dersek. Bu da eder 800 km de 64 lira. 1000 km de ise eder 80 lira. Ben mi yanlış hesap ettim ama bu süper birşey.

Geri
Üst Alt