Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 6J için satılık Coil Ex Spor Yay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bora55

Kıdemli Üye
Temmuz sonunda sipariş geçtiğim ve yaklaşık 4 ay civarı kullandığım Coil-Ex marka spor yayları yaklaşık 3-4 aydır kullanmıyorum. Bu sebepten ötürü satmayı düşünüyorum. Üstünde herhangi bir oynama yapmadım. 45 mm alçaltıyor aracı.
Yayları aldığım site xteremetuning... Aldığım ürünün Linki hemen aşağıda...
(Seat İbiza 6j 1.0 mpi - 1.0 tsi - 1.2 - 1.2 tsi - 1.4 - 1.6)
Seat İbiza 6J Coil Ex Spor Yay | X-treme Tuning
İzmir de ortak bir noktada elden teslim edebilirim. Şehir dışına ise alıcı ödemeli olarak kargoya verebilirim.
Daha önce hiç spor yay kullanmadığım için diğer markaların sertlik durumu ile karşılaştıramam. Ama bu yaylar orjinal yaylardan 2 tık daha sert yapıyor.
Ancak aracın yol tutuşunu baya bir arttırdı ve rüzgarda savrulma olayını baya baya aşağılara indirmişti.
Yaylar için pazarlıksız 200 lira istiyorum. Satılmazsa da sıkıntı yok..
Yayların fotoğrafları ve arabam da yay takılıyken ne kadar düşük oluğunun fotoğraflarını da aşağıya koyuyorum. Hayırlısı olsun.
[doublepost=1520232693,1520232229][/doublepost]Bu arada konuyu mehmet_one ve dadaş34 arkadaşlarımızdan izin alarak açtım.

Ekli dosyalar

• yaylı1.jpg
    yaylı1.jpg
    375.9 KB · Görüntüleme: 100
  • yaylı2.jpg
    yaylı2.jpg
    161.5 KB · Görüntüleme: 82
  • yay1.JPG
    yay1.JPG
    88.2 KB · Görüntüleme: 89
  • yay2.JPG
    yay2.JPG
    34.5 KB · Görüntüleme: 77
  • yay3.JPG
    yay3.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 82
Temmuz sonunda sipariş geçtiğim ve yaklaşık 4 ay civarı kullandığım Coil-Ex marka spor yayları yaklaşık 3-4 aydır kullanmıyorum. Bu sebepten ötürü satmayı düşünüyorum. Üstünde herhangi bir oynama yapmadım. 45 mm alçaltıyor aracı.
Yayları aldığım site xteremetuning... Aldığım ürünün Linki hemen aşağıda...
(Seat İbiza 6j 1.0 mpi - 1.0 tsi - 1.2 - 1.2 tsi - 1.4 - 1.6)
Seat İbiza 6J Coil Ex Spor Yay | X-treme Tuning
İzmir de ortak bir noktada elden teslim edebilirim. Şehir dışına ise alıcı ödemeli olarak kargoya verebilirim.
Daha önce hiç spor yay kullanmadığım için diğer markaların sertlik durumu ile karşılaştıramam. Ama bu yaylar orjinal yaylardan 2 tık daha sert yapıyor.
Ancak aracın yol tutuşunu baya bir arttırdı ve rüzgarda savrulma olayını baya baya aşağılara indirmişti.
Yaylar için pazarlıksız 200 lira istiyorum. Satılmazsa da sıkıntı yok..
Yayların fotoğrafları ve arabam da yay takılıyken ne kadar düşük oluğunun fotoğraflarını da aşağıya koyuyorum. Hayırlısı olsun.
[doublepost=1520232693,1520232229][/doublepost]Bu arada konuyu mehmet_one ve dadaş34 arkadaşlarımızdan izin alarak açtım.

Hayırlı satışlar dilerim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı satışlar

Trakya'dan gönderildi..

Hayırlı satışlarr

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ürün satıldı. Konu kapanabilir. Hepimize kazasız belasız sürüşler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt