Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.4 style Delwechs uyarısı hk.

marijuana

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aracın gösterge ekranında kontağa çevirdiğimde delwechs yazıyor ve bir defa uyarı sesi veriyor ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

Merhaba arkadaşlar,

Aracın gösterge ekranında kontağa çevirdiğimde delwechs yazıyor ve bir defa uyarı sesi veriyor ne anlama geldiğini biliyor musunuz?
Kapı ve far açık miydi? Gerci o zaman başka bir şey yazıyordu sanırım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yok yok o zaman o uyarı yazmıyordu 15 bin bakımına az kalmış olabilir belki ondandır diyeceğim ama tam olarak bulamadım sanırım bilen de yok forumda :(

forum kuralları gereği üyelerimiz kısmından konu açarak cv nizi bırakırmısınız sizi tanımak isteriz :) bende ilk duyuyorum :) kontağa basınca dınngg ses geliyorsa kanımca kontak marş basmaya hazır uyarısı gibi sanki :) hayırlısı olsun

google amca malzeme değişimi olarak çevirdi

araçtaki hata ekteki gibidir. yardımlarınızı rica ederim aracı alalı 1 yıldan fazla süre oldu 15 in bakımına götürmedim henüz.

Ekli dosyalar

• IMG_0815.JPG
    IMG_0815.JPG
    37.3 KB · Görüntüleme: 66
araçtaki hata ekteki gibidir. yardımlarınızı rica ederim aracı alalı 1 yıldan fazla süre oldu 15 in bakımına götürmedim henüz.
Arkadaşım servise gösterdin mi ben sordum böyle bir yazı var diye onlar bile ilk defa duyduklarını söylediler bilgisayara bağlayıp bakılması gerekiyor dediler bence en yakın servise gidip bir baktır derim

kurye ile elden teslime verildi

Benimde bu hafta aracimda ayni sorun yasaniyor. Bir defa uyari sesi ve delwechs yazisi cikiyor. 10 saniye sonra gidiyor yazi. Siz servise gösterdiniz mi?? Nedir bu sorun bilen var mi
Merhaba arkadaşlar,

Geri
Üst Alt