Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.4 2011 model ve üstü arıyorum..

Sametcan93

Kayıtlı Üye
Foruma dun katildim arkadaslar. Dun bi arac icin bir arkadasla anlasmistim lakin bana cok fena kazik atip araci satmis. Cok uzuldum anlasmasak karsimdaki soz vermesr bisey degil ama adamla anlasmisim bugun gelmis bana abi ben arabayi baskasina sattim diyor.( buyuk ihtimalle daha cok para verdi alan kisi )
Bu yuzden buraya konu acma geregi duydum.
2011 model ve ustu cok uçuk km de olmayan en fazla 80 bin km 1.4 lpg'li kazasiz degisensiz tramer kayitsiz bir iki parca onemsiz boya olabilir. Renk konusunda beyaz yada kırmızı olabilir. Aracını satmak isteyen arkadaslar bana mesaj atabilir..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ahmet6334 anadolu sorumlumuz beyaz ibizası var satıyor bi çağıralım bakalım
[doublepost=1451835591,1451835465][/doublepost]
Foruma dun katildim arkadaslar. Dun bi arac icin bir arkadasla anlasmistim lakin bana cok fena kazik atip araci satmis. Cok uzuldum anlasmasak karsimdaki soz vermesr bisey degil ama adamla anlasmisim bugun gelmis bana abi ben arabayi baskasina sattim diyor.( buyuk ihtimalle daha cok para verdi alan kisi )
2011 model ve ustu cok uçuk km de olmayan en fazla 80 bin km 1.4 lpg'li kazasiz degisensiz tramer kayitsiz bir iki parca onemsiz boya olabilir. Renk konusunda beyaz yada kırmızı olabilir. Aracını satmak isteyen arkadaslar bana mesaj atabilir..

Facebook'a Giriş Yap | Facebook
[doublepost=1451836003][/doublepost]Seat Ibiza 1.4 Reference 2012 Model 38.099 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 258872623
@Sametcan93

@Sametcan93 ilan bana ait. Fiyatta birseyler daha yapabilirim.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

38 bin cok ya diger anlastigim kisiden 32 ye alacaktim style modelini

Düşünürsen bende satabilirim

42.000 de LPG li
Navigasyonlu
Full Yapılı

LPG İşlenmemiş, MTV borcu var :)):)

1 - Tavan Piano Black Kaplama (1. Sınıf)
2 - Yan Aynalar Piaono Black Kpalama (1. Sınıf)
3 - Ön Kaputta Çift Yarış Şeritleri (1. Sınıf)
4 - Hakiki Deri Direksiyon Kılıfı (1. Kalite)
5 - Sparco Emniyet Kemer Süngerleri
6 - Ön Tampon Lip
7 - Arka Tampon Difüzör
8 - Bagaj İçi Kaplama
9 - Osram Night Breaker Unlimited 12V H7 55W Far Ampul (%110 Daha Fazla Aydınlatma)
10 - Navix NV 6679 MULTIMEDYA SYSTEM - DVD TV GPRS TELEFON NAVİGASYON
11 - Geri Görüş Kamerası (Geri Viteste Otomatik Ekran Görüntüsü)
12 - Arka Park Sensörleri
13 - 17 Inc RS6 Jantlar (2015 ŞUBAT)
14 - Kumho KU31 ECSTA İnce Yanak Lastikler (2014 Aralık)
15 - Mavi Park Ampulleri
16 - Preslenmiş Ön (4 CM) ve Arka (4.5 CM) Yaylar
17 - Yeni Paspaslar
18 - Mühürlü APP Plakalar
19 - Orijinal Arka Kaput Bocanegra Yazısı (İspanya AUDI Fabrikasından Alınmıştır)
20 - Ön Panjur FR Logosu
21 - Ön Cam Rüzgarlıkları
22 - Silikon Anahtar Koruması 2 Adet (Mavi ve Kırmızı)
23 - Bocanegra Logolu Plaka Çerceveleri
24 - Ön Cam Hariç Siyah Filmlidir (1. Sınıf)
25 - USB Girişi (Iphone İçin Giriş Mevcuttur Kablosunu Vereceğim)
26 - EMIL EGZOST Komple Krom (Kükremek İçin Yapıldı)
27 - Spoyler
28 - Ayak ve Koltuk Aydınlatmaları
29 - Led Reflektörler
30 - Led Okuma Lambmaları
31 - Led Bagaj Aydınlatma

ve aklıma gelmeyen ufak tefek şeylerde var tabiki (hatırladıkça yazar ilanı güncellerim).

Araçla Beraber Teslim Edilecek Malzemeler

1 - Orjinal Alaşımlı 15" Inç Jant ve Lastikler (20.000 KM yapmışlardır, Tertemizdir)
2 - Orjinal Stepne (Hiç Kullanılmadı Çok Şükür).
3 - Son Susturucu ve Çiftli Krom Egzost Çıkışı (Şuan Sesini Duyduğunuda İşiniz Olmaz Orijinal İle)
4 - Orijinal Far Ampülleri
5 - Orijinal Radyo - Cd Çalar
6 - Orijinal Arka Kaput IBIZA Yazısı
7 - Orijinal Plakalar

Notlar;

- Sağ ön çamurluk sürtmeden mütevellit ufak çapta ezilmişti, değişim olmadı düzeltilip local boyandı.
- Sol arka kapıda sürtünmeden kaynaklı çizikler var % 80 oranında pasta cila ile kapatılır.
- Tamponlarda çizikler var yani normaldir, ben lokal yaptırdım 2 3 yere, genede oluyor olacakta.
- Araca masraf yapmaktan çekinmem, ne gerekiyorsa yapıldı.
- Motorla oynanmamış ve yazılım vb. yoktur.
- Kitapçık ve yedek anahtarları mevcuttur.
- Seat Aygüv Bakımlıdır.
- Sigara alkol kullanmam, bu sebeple araçta sigara alkol içilmemiş pırıl pırıldır.
- Sonax koltuk koruma mevcuttur.
- İçinde maç günleri dışında küfür edilmemiştir.
- Tramer Kaydı vb. çok şükür yoktur.
- Mekanik sorunsuzdur.

Biraz dolu ;)

[doublepost=1451837349,1451836906][/doublepost]ilanda değil ama, öyle bi esti nedense, satarsam bizim arkadaşta passat var onu alıcam yada pick-up, yapıştırcam scw sticker devam yola :)

@ahmet6334 anadolu sorumlumuz beyaz ibizası var satıyor bi çağıralım bakalım
[doublepost=1451835591,1451835465][/doublepost]
Facebook'a Giriş Yap | Facebook
[doublepost=1451836003][/doublepost]Seat Ibiza 1.4 Reference 2012 Model 38.099 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 258872623
@Sametcan93
Benim araç pahalı gelir metin abi 44.ooo tl den aşagı vermem ;)
[doublepost=1451842507][/doublepost]

Kardesim benim araç 2015 model 2300 kmde 4 bin tl extralı 44'000 tl son fiyatım düşünürsen sahibinden comda 34 NT 3018 İLAN DA BAKARSIN Style ful+ful

Benim araç pahalı gelir metin abi 44.ooo tl den aşagı vermem ;)
[doublepost=1451842507][/doublepost]
Kardesim benim araç 2015 model 2300 kmde 4 bin tl extralı 44'000 tl son fiyatım düşünürsen sahibinden comda 34 NT 3018 İLAN DA BAKARSIN Style ful+ful
fiyatını belirtmemişti arkadaş 2011 üstü ibiza arıyor diye tavsiyede bulundum :D

Geri
Üst Alt