Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İBİZA 1.4 Signo - ANKARA

buracle

Kayıtlı Üye
Merhabalar , yaklaşık 1 ay önce sizlerden fikir almak için üye olduğumda da gördüğüm üzere bütçeme en uygun aracın 1.4 signo olduğunu gördüm.
02.10.2013 Tarihinde kavuştuğum seatımdan şuana kadar çok memnunum. Umarım o da benden şikayetçi değildir. İbiza dan önce bende 2005 Getz 1.5 CRDI vardı ilk arabamdı o , getz e ihanet etmek istemem ama şimdi düşündüğümde getz akülü araba gibi geliyor yaşattığı his böyle idi.
Aracı 19.250 tl ye aldım. Araçta hiç değişen ve boyanan parça çizik çarık vuruk hiç bir kısmı yok. Araştırmalarım sonucu 1500 tl ye Lovato OBD kit simit tank lpg taktırdım ibizama. Ufak tefek masraflarıyla 21.000 e geldi araç kimilerine pahalı gelebilir ama araç gerçekten ilk gün performansında kaporta ve motor olarak. İç döşemeleride aynı temizlikte. Sadece vites körüğünde problem var. Ama 3.000 rpm den sonra gelen o ince egzos sesinin verdiği his o yol tutuş hissi o öz güven mükemmel. ( GETZ den inmiş biri olarak söylüyorum :)

Bugün ilk resimlerimi telefon ile çektim buyrun arkadaşlar yorumlarınız ve görüşleriniz çok önemli.

Maşallah, araç çok güzel.. Ben'de ariyorum bütçeme uygun bir araç bulamadım.. Bayramdan sonraya kaldı :) Allah bizede nasip eder umarım..

Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim kaza bela göstermesin. Açık hava filtresi ile kullanın, ondan sonra düşüncelerinizi alalım. ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yakıyor hocam cok hosuma gttı aracınız kazasız belasız

Hayırlı olsun,kazasız belasız. Ibiza yakıt olarak çok fazla yakmıyor aslına bakarsan tüpe gerek bile kalmazdı...Vites körüğü ve kapı kollarındaki soyulma problemi hepimizde var. Sonuçta 8-9 yaşındaki her araçta olası şeyler...

Resimler müthiş, araç müthiş hepsi bi kenara yazdıklarınızı okurken heyecanınızı ve keyfinizi hissetmek de müthiş. Keyiniz hiç bozulmasın inşallah...
Benim de ibizamdan önceki aracım getz 1.5 dizel'di. Hepimize daha iyilerini nasip etsin. Güle güle keyifle kullanın.

Allah utandırmasın...Kazasız günlerde kullanman dileğiyle...100 Hp nin max beygire ulastigi 4400 rpm civari gerçekten cok güzel tok bi ses aliyosun...

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

benım kuduzun bordo rengı bende 100 hp var bu para civarındakı bilinebilecek en konforlu araba hayırlı uğurlu olsun

Maşallah, araç çok güzel.. Ben'de ariyorum bütçeme uygun bir araç bulamadım.. Bayramdan sonraya kaldı :) Allah bizede nasip eder umarım..

Allah sana da gönlüne göre nasip etsin inşallah , çok teşekkür ederim.

Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim kaza bela göstermesin. Açık hava filtresi ile kullanın, ondan sonra düşüncelerinizi alalım. ;)

Allah razı olsun çok teşekkür ederim , Aklımda var filitre değişimi de trafikte sorun olmuyor mu ?

yakıyor hocam cok hosuma gttı aracınız kazasız belasız

Çok teşekkür ederim .

Hayırlı olsun,kazasız belasız. Ibiza yakıt olarak çok fazla yakmıyor aslına bakarsan tüpe gerek bile kalmazdı...Vites körüğü ve kapı kollarındaki soyulma problemi hepimizde var. Sonuçta 8-9 yaşındaki her araçta olası şeyler...

100 tl ye 280 km felan yaptı benzinde bakalım tüp de ne olcak daha 2 çizgiye yeni düştü 200 km de araç , kapı kollarım o kadar sıkıntılı değil ama vites körüğüne kırmızı dikişli deri diktirmeyi düşünüyorum

Resimler müthiş, araç müthiş hepsi bi kenara yazdıklarınızı okurken heyecanınızı ve keyfinizi hissetmek de müthiş. Keyiniz hiç bozulmasın inşallah...
Benim de ibizamdan önceki aracım getz 1.5 dizel'di. Hepimize daha iyilerini nasip etsin. Güle güle keyifle kullanın.

Çok teşekkür ederim gerçekten güzel bir hissi var bende aracın.

Allah utandırmasın...Kazasız günlerde kullanman dileğiyle...100 Hp nin max beygire ulastigi 4400 rpm civari gerçekten cok güzel tok bi ses aliyosun...

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok teşekkür ederim , aynen o ses beni çok cezbediyor birde egzosu benden önceki sahibi ( ucunu ) değiştirmiş daha güzel bir ses veriyor.

benım kuduzun bordo rengı bende 100 hp var bu para civarındakı bilinebilecek en konforlu araba hayırlı uğurlu olsun

çok teşekkür ederim .

Eksoz gibi sürekli bir ses vermediği için sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Zira bende bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Geri
Üst Alt