Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Klima Sorunu

Serkanseyko

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2006 model ibizam da klima soğutmuyor yan taraflardan hava geliyor ama ılık ortalardan hiç hava gelmiyor klima gazı full filtreler falanda değişti sorun ne olabilir birde istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz klimadan çok iyi anlayan biryer var mıdır birkaç yere gittim çözemediler çünkü sorunu

kardeşim klıma boruları falan tıkanmış yada catlak olabılır bagcılar gungören sanayıde emrah var oto barem 0535.887.18.95 selamımı söyle gereken neyse yapar geçmiş olsun

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşı aradım cumartesi izine ayrılıyormuş ama arkadaşlar yardımcı olurlar dedi cumartesi gideceğim inşallah fazla bi masraf çıkmaz teşekkür ederim

Geçmiş olsun klima hortumlarında yada acıp kapayan klepe motoru işlevini yapmıyordur biran önce çözülür umarım sorununuz

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorunum için arkadaşın dediği yere gittim hortum içleri zift gibi resmen yıkanması lazım dedi ayrıca konjector ve radyatör değişecek dedi toplamda 1800 TL masraf çıkarttı tabiki yaptıramadım fiyatta çok fazla geldi

ılık gelmesiyle zift nedir anlam veremedim...hayır arkadaşım klima radyatörün kurutucu filtresi drayer var o tıkalısa ılık üfürür.konuyla alakalı konumda mevcuttur...kaçak yoksa komperesor sağlamsa,gazınız yenise filtredir.kurutucu filtreyi kimse bilmez.usta para kazanma telaşında...kolay gelsin

Sorunum için arkadaşın dediği yere gittim hortum içleri zift gibi resmen yıkanması lazım dedi ayrıca konjector ve radyatör değişecek dedi toplamda 1800 TL masraf çıkarttı tabiki yaptıramadım fiyatta çok fazla geldi
konjector ve radyatör o kadar para tutmaz. hacım dikkat et

Bu iş için kime gideceğim arabayı kime göstereceğim şaşırdım artık görüyorsunuz 1800 TL fiyat çıkartıyorlar yok ki düzgün biri bi akıl verin ne yapmam gerekiyor kime göstereyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu iş için kime gideceğim arabayı kime göstereceğim şaşırdım artık görüyorsunuz 1800 TL fiyat çıkartıyorlar yok ki düzgün biri bi akıl verin ne yapmam gerekiyor kime göstereyim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ankara tarflarına yolun düşse hallederdik

Geri
Üst Alt