Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası

VARG

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Geçen yıl aldığım 2017 model aracımın kasko ve trafik sigortasının günü 24 nisanda doluyor. Bende bir araştırma yaptım. Belli başlı aracı internet şirkelerine ve daha önce kasko yaptırdığım firmaya yenileme teklifleri için başvurdum. Daha önce kaskomu Axa sigortaya 1560 TL ye yaptırmıştım şimdiki teklifi 1150 tl. Zorunlu trafik sigortam 830 tl olarak Doğuş otoya yaptırmıştım Eureko sigortadan. Eurekodan teklif almadım ama genel olarak en düşük verenler 860 tl den başlıyor bu yıl sanırım fiyatlar artmış biraz. Orjinal yedek parça, memnuniyet gibi etkenler göz önünde bulundurursak sizce Axa sigortayla devam edeyim mi yoksa Sompo japan ve Ray sigorta' dan 1050-950 tl civarı kasko da teklif geldi onları mı düşüneyim?

Kasko ve sigorta kullanan yok mu? o_O

2016 modele geçen sene 880 tlye yaptırdım bu sene dahada uygun olmasını bekliyorum kaskomun:) trafik zaten sürekli değişiyor güncelleye güncelleye bir hal oldu devlet şu fiyatları. Ben groupamadan yaptırıyorum kaskoyu hiç ihtiyacım olmadı ama:)

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Geri
Üst Alt