Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat'ıyla Yıldönümü Yaşayanlar Lütfen Buyrun...:)

nedeni aramızda olan bazı özel sebeplerden dolayı şuanlık en az 2 yıl daha beraberiz gibi görünüyor :D

Biz Ciddiyizz..puhaha

Tamam anlaşıldı... 3 yıllık çekilmiş kredi :eek: :eek: :eek:
Kredi bittikten sonra bir daha görüşmek lazım sizinle ne kadar ciddisiniz bakalım puhaha puhaha puhaha

Tamam anlaşıldı... 3 yıllık çekilmiş kredi :eek: :eek: :eek:
Kredi bittikten sonra bir daha görüşmek lazım sizinle ne kadar ciddisiniz bakalım puhaha puhaha puhaha

aşkımızın sona ermesinden korkuyorum..hatırlamaktan çekindiğim bu senaryoyu hatırlatmamış olsaydın iyi olacaktıpuhahapuhaha

2 yıldönümü geride kaldı.. :)

bnm ilk seatım yıl başından önce aldım onu sayarsak 1 sene oldu :D ama 3 4 sene binmeyi planlıyorum aracıma çok tatlı kız arakadaşım aracını benden çok seviosun dio dışarı olurmu tabiki sen dio insan ama içinde araba oluyor :D

12 senedir tam tamına 24 tane seat ım oldu ne desem şimdi bilemiyorum :)

Sen beni tanıdıktan sonra tam 24 Seat değiştirdin aşkım,ama Seat tutkusu bu başka markalara gözün kaymadı :D
Çoğunluğuyla yıldönümü kutlayamadık :( ama hepsini çok sevdik :D

leonla 1 yıl 15 gün
ibizayla bugün tam 1 sene dolduuuu

aşkımızın sona ermesinden korkuyorum..hatırlamaktan çekindiğim bu senaryoyu hatırlatmamış olsaydın iyi olacaktıpuhahapuhaha

hahaha, bende Honda'yı satayım alacam bir Cupra sanırım :D
daha tam kararlı değilim ama neden olmasın gözüyle bakıyorum...
O yüzden soruyorum seatcılara :D

bir kere heveslendik aldık, üst üste bu 3. leon oldu. Bazen kanım kaynayıp yeter ulan demek geliyor içimden ama yine de beğendiğim yönleri beğenmediklerimden hayli fazla. Daha 2 yıl beraber olmam lazım bu aracımla da. Emeklilik hizmet sürem 2 küsür yıl sonra dolacak ama yaşı bekleme durumunda kalacam, o zamana kadar inşallah bunla devam ederiz. Yaşlanmışız yahu :D:D:D

2 yıldönümü geride kaldı.. :)
oohh allah daim etsin :D
bnm ilk seatım yıl başından önce aldım onu sayarsak 1 sene oldu :D ama 3 4 sene binmeyi planlıyorum aracıma çok tatlı kız arakadaşım aracını benden çok seviosun dio dışarı olurmu tabiki sen dio insan ama içinde araba oluyor :D
oofff of bende ikileme düşüyorum arada.. eee napim politik davranıyorum bende:D
Biz daha cicim aylarındayız hocam...:D
allah daim etsin heyecanlı zamanlar şimdiki ;)
hahaha, bende Honda'yı satayım alacam bir Cupra sanırım :D
daha tam kararlı değilim ama neden olmasın gözüyle bakıyorum...
O yüzden soruyorum seatcılara :D
arasıra değişiklik iyidir en azından bu gözle bakıyorum olaya ben:)
ne dersin gel trampa yapalım ama üste 19.999,99 TL isterim :D
işte öyle birşey onla yaşamak.. paha biçilirken orantısız sonuçlar çıkabiliyo:D

Geri
Üst Alt