Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT'ın Sanal ortamdaki sosyal ağlarının bölünmesi...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Yaklaşık 2 sene oluyor neredeyse SEAT ve SEATçılık felsefesini tanımam ve tutku haline dönüşmesi.. Daha evveldende bilirdim ama uzaktım hep, biz küçükken Serkan Abi nin bindiği arabalardan bilirdik SEAT Arabaların varlığını, ve onun gibi abilerimiz Bi seat tır tutturmuş giderdi belki çok geç oldu ama bir şekilde tanıştık.. Şimdi bakıyorumda hakikaten Ruhuma İşlemiş.. Ha bu Objektif olmamızıda engelleyemez iyiye iyi kötüye kötü o ayrı ama hangi arabadaş, insanlar bu kadar Birbiriyle samimi ve arkadaş bu kadar birbirine yakın olur diye sorarken maalesef yaklaşık 1-2 senedir ayrışmalarda beraberinde geldi.. Sanırım şu anda 3 tane Forum var sanal ortamda SEAT markası ve SEAT'çılık üzerine kurulu ve şöyle bir bakıyorum da Hiç biri Tamamen has ve öz değil Birbirinden kopma... Uzun süredir göremediğimi, konuşamadığım Arkadaşları Abilerimi, başka Forumlarda Görmek hakikaten üzücü fakat Sevindiricide.. Sonuçta Bi sohbetimiz olmuşş. Keza Burada bir çok insanın birlikte yemiş içmişliği, oturmuş kalkmışlığı varken böyle ayrışmaların olması beni hakikaten üzdü.. amacım eleştirmek, sitem etmek falan değildi.. sadece üzüntümü paylaşmak istedim.. İyi Günler SCW..

Bahsettiğin şey sadece Seat değil, insanların ortak paylaşımda bulundukları her konu altında var. Maalesef herkes aynı görüşü de taşımak zorunda değil. Gönül isterki tek çatı altında daha güçlü bir yürekle olalım ancak hayat bazen bizleri birşeylere ve biryerlere sürüklüyor.

Selçuk kardeşimiz ben ve benim gibi birçok kişinin kafasını kurcaladığına emin olduğum konuda güzel bir giriş yapmış, kendisine sonuna kadar katılıyorum. Ben Seat Ve Forum sürecine henüz yeni katılmış sayılırım, lakin gördüğüm bu ayrışma beni de çok rahatsız etti, üzdü. Diğer markalarda bu kadar ayrışma yoktur tahminimce. Seat Severlerin ve Kullanıcılarının forumu neden sanal ortamda bu şekilde ayrıştırılıyor? Bu soruyu diğer forumdakileride sormak gerekir tabiki. Neden tek çatı altında bütünleşilemiyor? Her fikir ayrılığına düşen, ortamı beğenmeyen yada başka nedenleri olan üye yada yönetimden arkadaşın gidip başka bir site açması bence hiç iyi bir davranış değil. Geçen ismini vermeyeceğim (gerçi versemde çıkmaz :) ) bir forumda yeni üye olan arkadaş kayseri den leon bulmuş, tavsiye istiyor, bende yazdım şu forumdaki bir arkadaşın arabası, yönetici olduğunu sanan arkadaş mesajımı yayınlanmadan silmiş :) banada mesaj atmış forum kurallarına göre başka sitenin reklamını yapmak yasaktır (!) diye, çok güldüm çok :) gerekli cevabıda kendisine yazdım zaten. Bir Seat Kullanıcısı ve Severi olarak bu tür davranışlara maruz kalmak istemiyorum. SEAT bence bunu hak etmiyor......

arkadaşlar cidden ayrılıklar olmasa iyi olacak ama herkesin kendine göre doğruları var biz buları eleştirmeyelim boş verin hepimizin içinde bir parçada olsa giden dostların yokluğu ve burukluğu var ama herkes kendini rahat hissettiği yerde olacaktır. bizim formumuz ve gönlümüz herkese açık gönüller bir olsun.

Selçuk kardeşimiz ben ve benim gibi birçok kişinin kafasını kurcaladığına emin olduğum konuda güzel bir giriş yapmış, kendisine sonuna kadar katılıyorum. Ben Seat Ve Forum sürecine henüz yeni katılmış sayılırım, lakin gördüğüm bu ayrışma beni de çok rahatsız etti, üzdü. Diğer markalarda bu kadar ayrışma yoktur tahminimce. Seat Severlerin ve Kullanıcılarının forumu neden sanal ortamda bu şekilde ayrıştırılıyor? Bu soruyu diğer forumdakileride sormak gerekir tabiki. Neden tek çatı altında bütünleşilemiyor? Her fikir ayrılığına düşen, ortamı beğenmeyen yada başka nedenleri olan üye yada yönetimden arkadaşın gidip başka bir site açması bence hiç iyi bir davranış değil. Geçen ismini vermeyeceğim (gerçi versemde çıkmaz :) ) bir forumda yeni üye olan arkadaş kayseri den leon bulmuş, tavsiye istiyor, bende yazdım şu forumdaki bir arkadaşın arabası, yönetici olduğunu sanan arkadaş mesajımı yayınlanmadan silmiş :) banada mesaj atmış forum kurallarına göre başka sitenin reklamını yapmak yasaktır (!) diye, çok güldüm çok :) gerekli cevabıda kendisine yazdım zaten. Bir Seat Kullanıcısı ve Severi olarak bu tür davranışlara maruz kalmak istemiyorum. SEAT bence bunu hak etmiyor......

Emin ol diğer markalarda da çeşit çeşit siteler var. Fikir ayrılıkları olabilir önemli olan gönüller bir olsun.

keşke bu ayrılık olmasaydı keşke tanıdığımız bildiğimiz saygı duyduğumuz kişiler hep bi yerde olsalardı.

varmı bi babayiğit bu 3 platformu tek çatı altında toplayacak bilmiyorum.

çatımız burasıdır. bütünleşmek isteyen herkesede acıktır zaten isteyen herkes burada bizledir

Beşeri topluluklarda (yer,mekan,şekil farketmez) bu bölünmeler her zaman olur,bir çok kişinin olduğu yerde herkesin birbiri ile cok iyi anlaşması mümkün olmaz muhakkak sorun cıkaran yada sorun olan kişiler olur..He birde kafasında farkılı planlar olup "ben şu şu kişilere kızdım" diye söyleyip çekip giden sonra planlarını uygulayan art niyetlilerde sosyal forumlarda her zaman olmuştur,olacaktırda..

Ben bu konuda Cezmi Baba dan bi kaç söz bekledim ama söylenecek bişey yok galiba herkesin hakkında hayırlısı..

Geri
Üst Alt