Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatçıları ilgilendiren kin dolu ilan:)

Belli ki kilometresiyle oynanmış bi araca denk gelmiş :)
Herkesin başına gelebilir. Düşük kilometre çılgınlığı biz Türk'lere özel bence. 2004 model araba alıyo adam, 40 binde diye gidip onu tercih ediyo. Araba ne? 1.9 TDI. Adam o dizeli senede 5 bin kilometre yapmaya mı almış sanki?
VW grubunda zaten kilometre, kafaya takacak bişey değil. 200 binde olsa da alınır, 100 binde olsa da alınır.

ıyıde arkadas seat la ne alaka km sı oynanması ne seat almaktan vazgectın sankı dıger markalarda yok bole bısı seat alma hundai al dıo kızdım adama

kamile bak ya sadece seat ve honda da düşürülüyo
bu adamdaki kafa kafa değilmiş

km si düşürülmeyen araç yok

aynen km si düşürülmeyen marka yok ki sadece dizel için değil benzinlide de böyle. zaten en çok galeriden alırken dikkat etmek gerek

ulan harbiden bu dünya böyle işte ben satarken akımın mokunu anlattım öyle sattım arabba alırken kaç tane araca gittim söylenenler salakça bende zaten ustasız gitmem araba 1.8t a4 60000km de yatmış bi araba ama bakıyosun sadece 2 parça boya var diyo bi gittik arabanın 4te 3ü boyalı..... adama soruyosun bilmiyorum galiba babam boyatmış git anama sor gibi cevaplar araçla yola çıkıyosun maşallah arabada bose müzik sistemi var her kapıdan ayrı ses geliyo.... en meşhuru da benden önceki sahibinde oldu modeli yok üstüne buz kütlesi düştü yok kuş çarptı yok aaa nboyalımı ulan etme bulma dünyası Rabbim yanına bırakırmı bunu??? böyle saçmalıklar ben ne olursa olsun ne km düşürmeye nede yalan söylemeye niyetim yok 2milyar için rabbim öyle bir ceza verirki nerenden çıkacağını sen bile tahmin edemezsin.... bunun hırsızlıktan hiçbir farkı yok ha gitmiişin para çalmışın ha ayıbı var söylemeyip fiyatı kabartmışın..... ikiside aynı..... karakter sorgulamaya gerek yok karaktersiz çok..... aslında bi sistem olacak karakter yazıp yolluycan 2222ye o sana söyleyecek karaktersizse....

ne demek istiyo yani anlamadım..
belki de anlamak istemedim.. :D :D

amacı ne bu adamın ? heralde bu kmsi düşürülmüş bir seat almış sanıyor ki sadece seatların km düşüyor hakkaten adamdaki kafa kafa değil

Geri
Üst Alt