Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatçıları ilgilendiren kin dolu ilan:)

piyasa üç kağıtçı kaynıyor arkadaşlar. bundan 2 sene önce babamın mercedesini satmak için sahibinden.com'a ilan vermiştim. bir hafta sonra bir şahıs aradı sizin ilanın aynısı başka biri daha yayınlamış diye fiyatını da 2-3 bin lira aşağı çekmiş. İlana bi baktım adam almış benim ilandan fotoları birebir aynı ilanı yayınlamış satıldığı şehri ve fiyatını değiştirmiş bi kaç olmayan özellik eklemiş koymuş (benim yayınladığım ilanda aracın plakası okunuyordu bu dallama üzerini kapatmış). Hemen bi mesaj attım sahibindene hemen kaldırdılar ilanı ama anlamadığım bu üç kağıtcının ne yapmak istediği böyle bir araç var gelin görün deyip milletin parasını mı çarpmak :(

Piyasa düşürmek yada yükseltmek için bile sahibindene ilan açan tipler var anlamıyorum bunlar kendilerini çok mu akıllı sanıyolar...???

Acınası boş'lukta bi adam, hiçmi işin yok mırtıp:)

Geri
Üst Alt