Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sea t Leon kol dayama ve pedal takımı siparişi hakkında...

ismailelb

Kayıtlı Üye
Çok fazla olmadı bu siteye üye olalı ama bir çok seat tutkunu ve sevdalısı insanla tanıştım.Bir cok konuda bana yardımcı oldular ve bilgilerini paylaştılar.En son buradan bana yardımcı olan arkadaslar sayesinde pedal takımı ve kol dayama sipariş ettim, bugün malzemeler elime ulaştı. Seat serviste verilen fiyatın yarısından daha ucuz bir fiyata hemde. kendisini seatclupworld sayesinde tanıdım ve sitemiz sayesinde de teşekkürü bir borç bilirim. Hersey icin tesekkürler. Buarada unutmadan fırat ozan ve burak'ta her konuda bana yardımcı oldular onlarada da tesekkür etmeden gecmek istemem. Yani anlayacagınız bu site seat sevdalısı dost canlısı mükemmel insanlarla dolu. iyi ki bu siteye katılmışım...Hersey icin cok ama cok tesekkürler...

Kardeş nerden aldın kaça aldın bilgi verebilirmisin

ne demek hocam yardımcı olabıldıysek ne mutlu bana

Dostum dün serviste kol dayama için 450-500 civarı dediler.
Bu konuda beni de bir bilgilendirsen.

Geri
Üst Alt