Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sea t Leon kol dayama ve pedal takımı siparişi hakkında...

Ne demek bir faydamız olduysa ne mutlu bize :) Hayırlı olsun ;)

Bu arada pedal seti, led aydınlatma, brembo kaliper kapağı isteyende benimle iletişime geçebilir :D

Ismail banada atarmisin rica etsem bende çok istiyorum kol dayamayi servisinde dayiyorlar senden ricam banada özelden atarsan sevinirim bilgileri ve fiyati teşekkür ederim

selam banada bi fiyat listesi yada kaca aldıgın la alakalı bilgi gönderirmisin

İstanbuldaki arkadaşlar için sponsorumuz Merkez otomotivde aynı ürün 235 tl ye satılıyor,iletişim bilgileri sponsor sayfasında..

Çok fazla olmadı bu siteye üye olalı ama bir çok seat tutkunu ve sevdalısı insanla tanıştım.Bir cok konuda bana yardımcı oldular ve bilgilerini paylaştılar.En son buradan bana yardımcı olan arkadaslar sayesinde pedal takımı ve kol dayama sipariş ettim, bugün malzemeler elime ulaştı. Seat serviste verilen fiyatın yarısından daha ucuz bir fiyata hemde. kendisini seatclupworld sayesinde tanıdım ve sitemiz sayesinde de teşekkürü bir borç bilirim. Hersey icin tesekkürler. Buarada unutmadan fırat ozan ve burak'ta her konuda bana yardımcı oldular onlarada da tesekkür etmeden gecmek istemem. Yani anlayacagınız bu site seat sevdalısı dost canlısı mükemmel insanlarla dolu. iyi ki bu siteye katılmışım...Hersey icin cok ama cok tesekkürler...

yükleyeceğin avatar resmi için bende şimdiden sana teşekkür etmek isterim :eek:key:

Geri
Üst Alt