Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SD 625 elektrik arızası ve kaza :(

serkanım canın sağolsun...o aracın kaderinde kaza varmış iyiki sen yapmamışsın boşver....bence fırsat bu fırsat araç perte çıkar çıkmaz fr yada copa pluss bir dizel leon al artvine de daha keyifli keyifli gel...

Cok gecmis olsun arabayi resimlerinden biliorum cok guzeldi buyuk sanssizlik:(

çok geçmiş olsun herşeyde bir hayır var diyelim can sağlığı olsun diyelim böyle avunalım bence.allah çok daha iyilerini nasip eder inş.
ama benim mrk ettiğim tek bişi var ustan hatasını kabul ettimi ve gerekenleri (maddi manevi) yaptımı?bunu çok mrk ettim gerçekten dostum

geçmiş olsun inş daha iyisine kazasız belasız binmeyi nasip eder rabbim

geçmiş olsun kardeşim inan çok üzüldüm.gelmiş geçmiş en iyi,yapılı,sayılı leonlardan biriydi.böyle son bulması gerçekten çok üzücü.ne yapalım saglık olsun bundada vardır bi hayır.araç alturdaysa geçerken bakıcam son defa vedalaşayım bari :(

çok geçmiş olsun gerçekten üzücü, allah c.c beterinden korusun.

Geri
Üst Alt