Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SD 625 elektrik arızası ve kaza :(

üzücü bi durum gerçekten ... emanet arabaya binmek istemem ama bindimmide 50 60 geçmem adam bildigin abanmıs bakalım sanıl gidiyor diyee hayret ya :(

Çok geçmiş olsun. Herşeyde bir hayır vardır. Belkide araç hiç arıza yapmayacaktı ama o kazayı siz yapacaktınız ve sonuçları daha kötü olacaktı. Kim bilebilirki. O araba sizin kısmetinizden çıkmış belli. Hayırlısı olsun.

Serkan üzüldüm, çok geçmiş olsun, en son marmara forumda görmüştüm, çok güzel araçtı.. Umarım kısa zamanda yeri dolar..

Serkan geçmiş olsun....Gerçekten üzücü aracını ılk aldıgın gün,aracın gelişimi geldiği nokta ve sonuc gerçekten üzücü...

Daha iyileri her zaman senınle olsun.

cıdden cok hos aracmıs uzuldum dogrusu ama bundada vardır bır hayır demek lazım gecmıs olsun

Çok geçmiş olsun..Bu şekilde ayrılmak üzücüdür elbet...

herkese tesekkur ederim...aracin kaderi buymus can sagolsun..

Çok güzel bir 1.6 imiş ancak yazık olmuş...
Gerçekten yolda görsem 1.6 demem
Geçmiş olsun umarım yine bunun gibi bir canavar gelir

Geri
Üst Alt