Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'yi temsilen Dursun USTA Baklava kebapları götürüyor :D

gran park otel spor salonu konustum yazılacagım dondugumde nasıpse tedbırıı burdayken aldım ama sana bırsey söleyım kardesım senın orda yedıgım lahmacun ve urfalarla aynıı gerckten bu ısıı ıyı bılıyorlar ve bılıyorsunuz buna burda bır kere daha tanık oldum

herşey çok güzeldi ortamı hazırlayan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum tam diyet tuttum kesenize bereket...
böyle mutlu ortam ESNAF lıkta bile bulunmaz:)

gran park otel spor salonu konustum yazılacagım dondugumde nasıpse tedbırıı burdayken aldım ama sana bırsey söleyım kardesım senın orda yedıgım lahmacun ve urfalarla aynıı gerckten bu ısıı ıyı bılıyorlar ve bılıyorsunuz buna burda bır kere daha tanık oldum

saol kardeşim teşekkür ederim...:eek:key:

abiler hiç sormayın başımıza ne geldi az daha esnaf oluyorduk....
görkemle irfan başladılar polis muhabbetine bi baktık antep girişi çevirmeye girdik heryerimizi aradılar
arabanın koltuklatı çekmecesine kadar yağları bile bağajdan kontrol ettiler ne iş yapıyorsunuz deyince güldük huylandılar...
ucuz atlattık az daha esnafım diyecektim....

Geri
Üst Alt