Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'yi temsilen Dursun USTA Baklava kebapları götürüyor :D

daha bitmedi bunun yarını var sonra çarşamba günü var var oglu var :D :D

uzulmeyın arkadslar ben sızın yerınızede yerın sabahları 3 porsıyon öğlen 4 kişilik kebap aksam 1 kilo tatlı sonra allah rahmet eglesın antep gazısı :D dursun :D

varoll abıcıım yatagında uzanıyorum senden ve burdakı arkadslar allah raazı olsun iyiki gelmişim iyiki varsın cokkkk tesekkur ederım mısafır ettıgınız ve agırladıgınız ıcın

varoll abıcıım yatagında uzanıyorum senden ve burdakı arkadslar allah raazı olsun iyiki gelmişim iyiki varsın cokkkk tesekkur ederım mısafır ettıgınız ve agırladıgınız ıcın

daha ilgilenemioz kardeşim hafta içi olmasaydı bak sen neler oluodu :D

serhat kardesım en kısa zamanda beraber gelelım cıger mukemmbeldı hele katmer anlatamam sana boş ver börekı ben gelınce snaa tepsı tepsı yaptırırım börekten ama gidelim kesın antepe berabre hanımlarıda alırız hem :D

senle 1200km gidilir kardeşim sıkıntı yok yol arkadaşın iyi olsun yeter İbrahim e Görkem e ve İbrahim e selamlar hepinize selamlar yiyin gari....:D

senınle fızana gıdılır kardesım ama ucakla:D senın ucak cok yakrr pegasus hızlı ucar:D

kardeşim her zaman başımın üstünde yerin var..sen keyfine bak ben burda olmandan dolayı çok keyifliyim..

Geri
Üst Alt