Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'yi temsilen Dursun USTA Baklava kebapları götürüyor :D

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
bu akşam hep beraber bi mangal yaktık SCW den Anteb'e gelen ilk Dursun oldu ve burda kalıcak işyerini buraya taşıyoz gelen bir pişman gelmeyen bin pişman resim fazla çekmedik Banlanmaktan korkuyom artık :D :D

farlar içinde usta yine ustalıgını konuşturdu allah esirgesin kardeşimi :)

allah razı olsun kardesım yemek yemekten ölmek uzereyım burda ınsanın kilo almaması ımkansız bakım superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr +100000000000000000000000000000000000000000000:D oderece eglencelı bıryer burası en kısa zmanda hep beraber gelelım arkadaslar

yiyin yiyin resmini koyun yöneticilere sesleniyorum bu foruma artık yemek resmi koymak yasak olsun....:D artı Dursun bi SCW kafilesinin yiyceğini yemiştir zaten :) en kısa zamanda dön aramıza özledik...:eek:key: sabahları aç gidiyorum işe börek ısmarlıyan yok :D

ben butun scw nın yedıgını yıyorum galıba umut ondan sey ettı:D:D

serhat kardesım en kısa zamanda beraber gelelım cıger mukemmbeldı hele katmer anlatamam sana boş ver börekı ben gelınce snaa tepsı tepsı yaptırırım börekten ama gidelim kesın antepe berabre hanımlarıda alırız hem :D

Geri
Üst Alt