Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'ye davet kağıdı.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Bugün aklıma geldi bizim burada bizim araba haric 3 tane leon daha var arabalara baktım 1 tanesi yerindeydi içine adresi yazdım kullanıcı adımı yazdım güzelde bir yazı yazdım sileceğe sıkıştırdım kaçtım. :)

SCWDAVET (1).jpgSCWDAVET (2).jpgSCWDAVET (3).jpg

Ekli dosyalar

• SCWDAVET (1).jpg
    SCWDAVET (1).jpg
    84.4 KB · Görüntüleme: 36
  • SCWDAVET (2).jpg
    SCWDAVET (2).jpg
    84.2 KB · Görüntüleme: 36
  • SCWDAVET (3).jpg
    SCWDAVET (3).jpg
    83.2 KB · Görüntüleme: 36
Valla elimde sticker olsa sticker yapıştırıp kaçıcam. :) geçen *** stickerli gördüm aynı bizim araba gibi plakalık sökük hy plakalı bide stickerliydi onunki *** bizimki scw babamda hasan yarın git o stickerlerini sök adamın yapıştır scw yi dedi elimde olsa yapıştırırdım .:) Kartlar varsa buluşmadan alırım abi.

Valla verirseniz kartlardan abi güzel olur buluşmadan alırım. Takar sileceğe kaçarım.:)

Bende de var kardeşim buluşmada veririm

Ynt: SCW'ye davet kağıdı.

Bende bugün gölcükte bir iş için gezerken mahalle arasında 4 tane beyaz leon gördüm.
1- anaç elektrik karşısındaki yolda. Rampa çıkışı
2-kalyon bahriye giyim karşısı
3-hacı irfan önü
4-zenka önünde ara yolda.

Hepsine baktım ama scw sticker ı yoktu. :what::what:

Geri
Üst Alt