Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'nin İyi Sürücü Tanımı. ??

iyi şöför bence refleksi iyi olan ve kendini kasarak değilde rahat bi şekilde kullanandır.heee bide boşlukları iyi doldurandır:)

Ben sadece sunu diyeceğim:'' Basına gelen tehlikeli bir olaydan kendisini en güvenilir bir şekilde kurtarabilen adama ben sürücü derim :) Marifet makas atmakta yada son hızı görmekte değil bence...

attila tam tersi iyi bir şöför başına tehlikeli bir olay gelmesine önceden önlem alıp ona göre gidendir. olayın oluşmasına fırsat verdikten sonra istediği kadar kurtulmaya çalışsn en baştan hata yapmıştır.

iyi şöför bence refleksi iyi olan ve kendini kasarak değilde rahat bi şekilde kullanandır.heee bide boşlukları iyi doldurandır:)

herbosluğu doldurmakta iyi değildir sıva olursun :D

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

benim gibi sakin sakin kullanmaktır..

farını + sisini gece gündüz kullanmayan..önündeki sürücüye eziyet etmeyen...
arka sisini 7 24 yakmayan...kendine bixenon çaktirtmak zorunda kalmayan...
aracinin her ampulü kusursuz çalişan...stop sinyal vs. eksik olmayan...
emniyet kemerini sırtından değil de göğsünden takan

sürücü benim gözümde iyi sürücüdür.

İyi şoför aracını A noktasından B noktasına emniyetle götürürken karşısına çıkan öküzlerin yarattığı tehlikeleri direksiyon yeteneğiyle ve tecrübesinin verdiği soğukkanlılıkla bertaraf eden gerektiğinde trafik kurallarına uymayan , yolun ve aracının hakkını veren şoför benim için iyi şofördür...

Ben o anlamda sölemedimki Abi...

Anlatmak istediğim önü boş olduğu halde frene basanlara dedim...

dogukan ben senın ne demek ıstedıgını anladım bıbırıne yakın seyler oldugu ıcın alıntı yapmak ıstedım aslında yada benım ıcın ıyı sofor altında kı 1,4 cordoba ıle honda tayyarı trafıkte perısan eden arkadas

Hadiya kim yaptı onu Abi aramızdan birimi acaba?(Bende megane 1.5 dizelle golf gti'ı almıştım ama kendime iyi şöför demem hiçbirzaman çünkü biliyorumki çok eksiğim var daha)

Hadiya kim yaptı onu Abi aramızdan birimi acaba?(Bende megane 1.5 dizelle golf gti'ı almıştım ama kendime iyi şöför demem hiçbirzaman çünkü biliyorumki çok eksiğim var daha)

sıteden oldugunu zannetmıyorum yası max22-23 dur ama felaket arac kullanıyor tayyarı resmen perısan ettı sonucta ıstanbul trafıgınde arac degıl sofor konusuyor yanımda cok mulayım bır ınsan vardı otomobıl dunyasından tamamen uzakta bırı gorduklerı karsısında ılk soyledıgı laf cocuk cok fena arac kullanıyor

Geri
Üst Alt