Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw'nin gittiği ustalar

Firma Adı: Beniyıka Güngören şubesi
Ne Üzerine Çalıştığı: Oto bakım- yıkama, kaplama, film, boya koruma vs.
Usta Adı: Burhan
Adres: Akıncılar Mah. Posta Cad. Çizmeci Sk. No:3 (Kolan Hastanesi üstü) HAZNEDAR İSTANBUL
gungoren@beniyika.com.tr
Bi çok yerde şubesi var . Hepsini kalitesi aynımı bilmiyorum ama Benim gittiğim güngören deki şubesinde Burhan var oranın işletmecisi. İşlerini gayet iyi yapıyorlar.

bostancı sanayi harun usta Allah razı olsun 40 günlük işleri 4 günde yapan abi :eek:

Arkadaşlar ikitellide bir ustam var süper seatten başka araca bakmıyor dersem yeridir adam birde bu pert olmuş araçları alıyor parçalarını kullanıyor hertürlü yardımcı olur parçayı alırsın başka yerde taktırırsın orjinal parçalar artı ucuz şehir dışındaki arkadaşlarda aryıp parça sipariş edebilir hertürlü parça benim ismimi ve scw söleyin yardımcı olcaktır ismi engin 0532 120 08 37

Arkadaşlar ikitellide bir ustam var süper seatten başka araca bakmıyor dersem yeridir adam birde bu pert olmuş araçları alıyor parçalarını kullanıyor hertürlü yardımcı olur parçayı alırsın başka yerde taktırırsın orjinal parçalar artı ucuz şehir dışındaki arkadaşlarda aryıp parça sipariş edebilir hertürlü parça benim ismimi ve scw söleyin yardımcı olcaktır ismi engin 0532 120 08 37
Sponsorluk teklif edelim

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bi scw stker i da onun dukkanda iyi drur aslinda :) numarayi aldim arkadasim tskurler ihtiyacim oldgunda baglntiya gcerim

Aradım şimdi Engin Ustayıda Aradıgımı Bulamadım 2003 ibiza torpido kapağı bi yerlerden ucuzundan bulup takacam bunu azim ettim :D

Geri
Üst Alt