Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw'nin gittiği ustalar

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar, foruma bir göz attım parça parça farklı yerlerde bir sürü usta telefonu, adresi ve tarifi var.. onun yerine; özellikle istanbul dışından gelip yaptıracak arkadaşlar için yada Tüm SCW için bi konu başlığı altında buluştursak şu en Çok SEVDİĞİMİZ, En çok GİTTİĞİMİZ ve işinin ERBABI SEAT Ustalarını..

Şu şekilde yazsak bence tam bir nizam içinde Olur;

Ne üzerine Çalıştığı: Far, Mercek Far..
Ustanın Adı: Dursun Usta
Telefon:053......
Adres:.......
Adres Tarifi:.........
yapılan iş hakkındaki yorum: ......

Gibi mesela..
Şimdiden çok teşekkürler ilginize

çok iyi fikir selçuk. konuyu daha uygun olan servis ve oto bakım bölümüne taşıdım ve sabitliyorum.

Gider egzost mustafa ustanın bölümünde eksik var hakkını yememek lazım....

Mustafa usta aynı zamanda sevdiklerine 10 numara mangal'da yapar eline emeğine sağlık ustam....:)

Firma Adı: Dursun Usta
Ne üzerine Çalıştığı: Elektik, Aydınlatma, Mercek far v.s.
Ustanın Adı: Dursun USTA
Telefon: 0533 965 58 57
Adres: Gülsuyu köprüsü civarı / ISTANBUL
Adres Tarifi: E5, Kartal istikametinde gülsuyu köprüsünden çıkınca ilerde sağdaki ilk dükkanlar..​

Tedavi merkezi (BTM)

Dereseki köyü beykoz.......:eek:

Tamer usta ve oğlu barbaros........

Sloganı: Yeter ulannnnnn....................:D

Firma Adı: ALTUNÇ DERİ ve O.S.T A.Ş.
Ne üzerine Çalıştığı: Deri Döşeme, Direksiyon Kaplama, Körük Yenileme, Tavan Kumaş Yenileme, Klasik Oto Restorasyon, Dikiş işlemleri, Airbag testi v.s.
Ustanın Adı: Ekrem ALTUNÇ USTA
Telefon: 0533 735 30 50
Adres: Kayışdağı Cad. Zafer Sok. No:6 İçerenköy / Ataşehir/ ISTANBUL
Web: http://www.altinuc.com.tr/
Adres Tarifi: http://www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=97

Geri
Üst Alt