Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'nin Çakması BCW :)

Ayıp olmazsa hazır böyle bir konu açılmışken başka bir soru sorayım
Bir site gördüm Seat Club Turkey diye. Nedir bunlar bize rakiplermi yoksa dost site mi? Geçmişi nedir bunların? Bilen biri varsa söyleyebilir mi? Buraya konu açıp soracaktım ayıp olur diye sormadım. Araştırmak için üye olacaktım ama sonra onu da yanlış buldum üye de olmadım. O yüzden bu adamlar ne ayak pek bilmiyorum

Düşman site kavramı yoktur,oranında kendi içinde farklı karakteri vardır..Siteleri kendi çıkarları uğruna kullanan 3-5 karakter yoksunu hayasız haricinde hepsi bizim kardeşimiz arkadaşımızdır

Ayıp olmazsa hazır böyle bir konu açılmışken başka bir soru sorayım
Bir site gördüm Seat Club Turkey diye. Nedir bunlar bize rakiplermi yoksa dost site mi? Geçmişi nedir bunların? Bilen biri varsa söyleyebilir mi? Buraya konu açıp soracaktım ayıp olur diye sormadım. Araştırmak için üye olacaktım ama sonra onu da yanlış buldum üye de olmadım. O yüzden bu adamlar ne ayak pek bilmiyorum

Bu konuyu dağıtmamak adına ben de fazla birşey demek istemiyorum ama başka bir başlık altında buna değinilirse benim de merakım gitmiş olacak.

Disk Kullanımı:24.59 / Unlimited MB

Bant Genişliği:130.85 / Unlimited MB
Sunucu sağlam. :)

üye olduk hasan gerçi bende bmx vardıda

Geri
Üst Alt