Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW_Mangal

Abi kıvancın bir girişi var alana,direk koştu ve mangalla kucaklaştı :D

Valla çok güzel organizasyondu..Tadı damağımda kaldı diyeceğim ama bu laf Kıvanç için geçerli puhahapuhaha Organizasyonda emeği geçen her Arkadaşıma sonsuz teşekkürler:eek:key:

hüseyinin(hasan abinin oglu, gözlüklü genç :D) resimleri tek geçerim haha :D

huseyın ın sapkasını aldım !! bu sapka benım olsun mu huseyın dedım !! herıf beton orcun gıbı laf ı soktu bana !ama senın kafan kocaman!

bu arada bana laf sokanlar !! kofte pısmıs mangalda bende cocuklar bayanlar ve yaslılar(hasan abı) yesın ondan sonra bakarız dedım bı baktım kofte yok !!

huseyın ın sapkasını aldım !! bu sapka benım olsun mu huseyın dedım !! herıf beton orcun gıbı laf ı soktu bana !ama senın kafan kocaman!

Kıvanç, Hüseyin Efe de anlamış kimle uğraşacağını puhahapuhaha sitedeki arkadaşların uğraşmasına şaşırmamak lazım..

abı senın evlat a bıttım valla fena bır elektrık var cocuklugumu gordum onda

Geri
Üst Alt