Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW

Leon3838

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar scw de yer almak istiyoruz iletişimden mesaj bıraktım ama dönen olmadı aceba yetkili biriyle görüşme şansımız varmı? Bunun yeri burası değil kusura bakmayın ama başla iletişim kurabilecek bi yer bulamadım

Özelden yazabilirsin bana

Aramıza hoşgeldiniz her zaman aramızda yer var bekleriz öncelikle kendinizi tanıtırsanız neredensiniz kimsiniz yakın arkadaşlarımız size yardımcı olur :) hoşgeldiniz aramıza tekrardan

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özelden yazdım hocam biz elimizi taşın altına koyduk yani olaylar biraz karışık şuan 20 kişilik bi ekibiz sayımız şuan az nedenleri de var ama bi çatınaltında toplanırsak eminim bu sayı katlanıcak çünkü kayseri seat şehri

Öncelikle aramıza hoşgeldin kayseri için ilk sizlerden bir hareket bekleriz bir buluşma yaparak gönül verilen dostluk değerlerini bizlere gösteriniz emin olun gerisi gelir @Leon3838

kurye ile elden teslime verildi

hoşbulduk hocam cumartesi günü için bi organizasyon planladık şuan yeni bi yapılanmaya girdik farklı bi gruptan ayrıldık sayımız netleşmedi bugün ayrılmaya başlıyoruz şuan için 20 kişi görünüyo ama inşallah cumartesine sayımızı artırcaz cumartesine yetişmese de kısa sürede büyük bi ekip olucaz @memet_one

hoşbulduk hocam cumartesi günü için bi organizasyon planladık şuan yeni bi yapılanmaya girdik farklı bi gruptan ayrıldık sayımız netleşmedi bugün ayrılmaya başlıyoruz şuan için 20 kişi görünüyo ama inşallah cumartesine sayımızı artırcaz cumartesine yetişmese de kısa sürede büyük bi ekip olucaz @memet_one
Sizinle birlikte bütün arkadaşları forumda tanımak isteriz

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt