Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YEKTA

Kayıtlı Üye
2 yıl önce bugün scw kuruldu !!!!!

scw yi kuran geliştiren herkese emeklerinden dolayı teşekkürler.Biz kısaca aramızda scw diyoruz ve anlamının aile olduğunu çok çok iyi biliyoruz örneğin bu gün enesin düğününe gidilmesi kardeşimizi yanlız bırakılmayışı dün BTM de olamasamda ordaki dostluk kardeşlik iftar organizasyonundaki sıcaklık samimilik ve bunun gibi örnekleri sıralamak çoğaltmak mümkün:Bunlar tamamen bir aile olduğumuzun göstergesidir.Esasında altımızdaki araçlar sadece araç!!!!! ver 40 bin lirayı yada 20 bin lirayı herneyse rakam önemli değil ayağını yerden kes ama olay bu değil.Burada kardeşlik,abilik,ablalık dostluk herşey var yılların şöförüyüm,elimden kamyonundan tutunda binek arabalarında en alasına kadar onlarca ARAÇ geçti.Bu son arabamla hasbelkader SCW ile tanıştım daha sonrada yavaş yavaş üyelerle tanışma fırsatım oludu.Hepiniz birer pırlantasınız sizleri tanıdığıma gerçekten çok mutluyum.........

Bu kıymetli ortamı bize yaratan başta Cezmi abiye ve kuruluşundan bu güne emeği geçen katkısı bulunan her kese engin minnetlerimi sunarım iyiki varsınız kıymetli DOSTLARIM BEN HEP BURDAYIM NACİZANE YANINIZDAYIM

SAYGILAR SEVGİLER YEKTA YUMUŞAK

saygılar bizlerden herkese scw sadece kurucularının değil buraya üye olan herkesin sayesinde bugünlere geldi dahada ileriye taşıyacağız hep beraber

NİCE YILLARA SCW

We will we will...SCW...you..

not: orjinalinde ROCK YOU vardır sarsmak sallamak anlamındadır..

İyi kı varsın SCW hayatımdakı ılk ve tek forum uyelıgım buranın gercekten mısafır perverlıgı benı aıleye ole bı cekısı varkı her sabah kalktıgımda once haberlere sonra SCW nın ıcıne gırıyorum bunu gun ıcınde sureklı yasatıyor bana iyi ki varsınız SCW VE SCW Lİ AİLEM....

2 yıl önce bugün scw kuruldu !!!!!

scw yi kuran geliştiren herkese emeklerinden dolayı teşekkürler.Biz kısaca aramızda scw diyoruz ve anlamının aile olduğunu çok çok iyi biliyoruz örneğin bu gün enesin düğününe gidilmesi kardeşimizi yanlız bırakılmayışı dün BTM de olamasamda ordaki dostluk kardeşlik iftar organizasyonundaki sıcaklık samimilik ve bunun gibi örnekleri sıralamak çoğaltmak mümkün:Bunlar tamamen bir aile olduğumuzun göstergesidir.Esasında altımızdaki araçlar sadece araç!!!!! ver 40 bin lirayı yada 20 bin lirayı herneyse rakam önemli değil ayağını yerden kes ama olay bu değil.Burada kardeşlik,abilik,ablalık dostluk herşey var yılların şöförüyüm,elimden kamyonundan tutunda binek arabalarında en alasına kadar onlarca ARAÇ geçti.Bu son arabamla hasbelkader SCW ile tanıştım daha sonrada yavaş yavaş üyelerle tanışma fırsatım oludu.Hepiniz birer pırlantasınız sizleri tanıdığıma gerçekten çok mutluyum.........

Bu kıymetli ortamı bize yaratan başta Cezmi abiye ve kuruluşundan bu güne emeği geçen katkısı bulunan her kese engin minnetlerimi sunarım iyiki varsınız kıymetli DOSTLARIM BEN HEP BURDAYIM NACİZANE YANINIZDAYIM

SAYGILAR SEVGİLER YEKTA YUMUŞAK

:eek::eek::eek::eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt