Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW yılbaşı çekilişi Talihli listesi..

Emegi gecen herkese tesekkurler. Kazanan arkadaslarida tebrik ederim. Hediyelerini gule gule kullansinlar insaalah.

Sengel artik bi mangal yapalim sana valla

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM
Sen yine iyisin kış lastiğin olmasa da bir araban var. Ben de o da yok. Geçen haftaya kadar çok güzel bir tipom vardı. Onu da yeni araba alcaz diye sattık. Bu arada o kılıfı takacak arabam da yok.

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Iyi gunlerde kullanmaniz dileğiyle

16LJA51

kazanan talihli arkadaşları tebrik ederim, katılıp kazanamayan talihslzlerede bir dahaki sefere diyorum :) birlikteliğiniz bozulmasın scw

Obama reyize bişi çıkmadı heralde efkarlanmş yakmş sigara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sen yine iyisin kış lastiğin olmasa da bir araban var. Ben de o da yok. Geçen haftaya kadar çok güzel bir tipom vardı. Onu da yeni araba alcaz diye sattık. Bu arada o kılıfı takacak arabam da yok.
Bizim arabamiz senin araban vanda arabayi napcan abi istanbula geldinmi araba emrinde istima aliriz scw ye hazir kita dikeriz vallla sen gelmyeter

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Öncelikle herkese hayırlı olsun..
Mutlu yıllar tekrar :)
Bana diş temizliği çıkmış fakat İstanbul da olmadığım için faydalanamayacağım,
faydalanmak isteyen varsa eğer mümkünse tabi benim yerime gidebilir..

Öncelikle herkese hayırlı olsun..
Mutlu yıllar tekrar :)
Bana diş temizliği çıkmış fakat İstanbul da olmadığım için faydalanamayacağım,
faydalanmak isteyen varsa eğer mümkünse tabi benim yerime gidebilir..
tühh şansa bakarmısınız....hediye kazananların içinden hediyeleri değiş tokuş yapın en adaletlisi bu bence :) hak haktır şimdi....ne dersin gökhan @Lejyoner

Geri
Üst Alt