Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yılbaşı çekiliş sonuçları

evt mehmt abı dgru soyluyorsun :D evt ankaralı arkadaslar yakında yolculugum baslıcak ankaraya :D[/Q
öncelikle herkeze tebrikler bu organizasyonu yapanlara tsekkrlr ysuf smdk anlmdm ben sn sevndnmi üzüldünmü bence hevesin kursagında kaldı ankara dedgn yer surası deglki atla git bi kaç kişiye daha farklı yerlerdee cıkmıs snnde gitceni sanmıorm hediyeler boşa gidicek gibi :confused: ama gönüller bir olsun:eek:

kazananlara tebrikler ve tabii ki SCW'ye teşekkürler.. :)

teşekkürler emeği geçen herkese ve sponsorlarımıza özelliklede cezmi abimize :) 87,850 km iyi denk geldi :)

Cezmi abi borsayada mı el attın kafayı dikti kağıtlar iyi gidiyor bu hediyeni çok ama çok beğendim :D:D:D

kazananlara hayırlı olsun.

Yaa haytımda ilk defa bişey kazandım bende:eek: üstelik piyangoda bile bilete para verip bişeyler kazanabilirken burada sadece bi mesaj yazarak kazandım:) hasta hasta evde otururken bir anda bişey kazandığımı öğrenmek unutturdu hastalığımı.. emeği geçen herkese teşekkürler..

ya ben bir daha teşekkür etmek istiyorum..
Cezmi abiye Scw ye ve katkılarından dolayı Tüm Sponsorlarımıza

Geri
Üst Alt