Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yilbaşi hediye ve isim listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Absolut

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Gün Geçtikçe Kura Çekimi Yaklaşıyor Hediyelerin Sayısı da Aynı Oranda Artıyor Bu Konu Altında Kuradaki Hediyeler ve İsmi Kurada Olucak Arkadaşların Güncel Bilgilerini Bulabilirsiniz.

Tüm Arkadaşlarıma Şimdiden Bol Şans Diler Yönetim Adına Saygılarımı Sunarım.

SCW Yılbaşı Hediyeleri

1- Kayadibi Otomotiv : Periyodik Araç Bakımı
2- Merkez Otomotiv : Periyodik Araç Bakımı ( seat özel servis )
3- Gider Egzost : İki Adet Egzos Ucu
4- Dursun Oto Elektr : Bir Adet Bi Xenon Far Takımı
5- Yönetim : Diş Hekimi Kontrol ve Diş Dolgusu
6- Yönetim : 5-30 Araç Motor Yağı
7- Sevgili Üye Arthur : Ankara Başkent Bayan Kuaförü de Saç Boyama ( Ankara daki Eşler Sevgililer Dostlar Bu işe Sevinecek)
8- Yönetim : 16cm pioneer Kapı Hoparlörü
9- Yönetim : Bir Adet Kol Saati
10-Deniz Göktaş üyemiz:Bolu Termal Otel'de istenilen zamanda "hafta içi, bir gün, 2 kişilik konaklama
11-Efe polyesterden 1 adet spoiler.
12-dmrhn üyemizden 1 yıllık ücretsiz domain alan adı..

Çekiliş Torbasında İsmi Olan Arkadaşlar

* Atay78 * Erim * Mertkan * Kaanoksuz * Fatihyksel * Mtaha * Haluk_dongel * Schumı * Cankan00 * Onu_R1_ * ByCmL * eneSene * RD38 * Erdemil * Hades * Bora55 * memox * Onurgungor * Serenity * dmRhn * ssboy * arthur * d_darko * freesezar * Prolcay * yukcell88 * leo54 * scgnbsl * leonStyle * Patriot * cancancan * Duvi * zero * allyouwar * kaan33 * 33alee * AlperMertKocak * Çöllü * Kireç * EmreKLKSZ * ugurcoskun28 * 24 * platinne * sinanerol_55 * ZaferAykan * Gfxstyle * KaraRR * mateach * aykstc * grknrdk * rockinrock * JoSepHH23 * kamilaltun * goretek * firozat * mgencay * emustafa10 * picassoner * serkanreis * SaLvia * yury * ybncii * Şeker Adam * akin * guvenc41 * Emre34 * escape * * braga26 * ibrahim71 * seat_leon * mrtsnr * wezosso * huzeyır * çılgın pilot * skymz * emre kaan alptekın * clascocuq * * WizarD * Nusret * Alper.06 * onr2580 * Karadavut * caracas * yek * alayinarest_70 * smz * sinan85 * zekiakıncı * rudiboyacıyan * mst07 * fnasif * profescobar * tufan * seatleonur * denızgoktas * destan * Anarchist * damalıs * pal * maras * hasret36 * eqoulaiser * andersun * ceycey11 * bilal * sinceler * Ali * errddm * ismaildikmen * HARUN

Çekilişe Kayıt Devam Etmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt