Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GMG Garage'a Teşekkürler

- 48 -

Kayıtlı Üye
Konuyu açmakta geçiktim..aslında 3 gün önce açacaktım ama rahatsızdım biliyorsunuz..

Gmg yi aradım kendimi tanıttım ve kendilerinden hediye kazandığımı söyleyip teşekkür ettim..
Telefonu Mustafa bey'e verdiler..
kendisi ile güzel bir sohbet yaptık..ben antep nizipdeyim dönüşte..uğramak arzusundayım..dedim.
notunu aldı..ve bunun dışında yani uğrayamadın hiç önemli değik hakkın baki 2013 de olsa hakkın baki bunu bilesin dedi..
bende cam filmi iyi oldu arabayı satacaktım değeri artmış oldu dedim..o da istersen taktırma yeni aldığın araca takarım..bizde hakkın saklı dedi..
uzaktan telefonda bile muhteşem bir samimiyet ve ilgi vardı..
not.daha uzun daha güzel konuştuk..
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOUM

budur.. :eek:key:
iyi günlerde kullan Varol abim..

:)

yönetim adınada GMG garageye çok teşekkür ediyoruz..

abı oncelıkle gecmıs olsun.ve tekrardan hayırlı olsun :)

biz teşekkür ederiz abi :)
varlıgın yeter :)

güle güle kullan abi.. emeği geçenlere tşk

gmg işini gerçekten çok iyi yapan bir firma. ve en önemlisi bu kadar çok müşterileri varken mütevazi olmayıda başarıyorlar. şu ana kadar etrafımdaki 2 araca benim tavsiyemle iş yaptırdık biri cam filmi biri kaput koruma filmi. 2 arkadaşımda çok memnun.

evet ya gmg garageyi bende çok samimi buluyorum geçen senenin film talihlisi bendim, yolu bilmiyorum dedim neredeysen gelip alırız demişti mustafa bey..genelde böyle lüks araçların geldiği seçkin mekanların sahipleri burnundan kıl aldırmazlarken mustafa bey yolu bilmiyorum diye sokağın başında karşıladı beni..insanı özel hissettirmeyi bilen bir işletme :eek:key: polatlıdan tayinim çıkmasaydı yeni aracımın bir kaç folyo luk sihirli dokunuşa ihtiyacı varıd.. burada yaptıramıyorum..

işini iyi yapan firma böyle olsa gerek teşekkürler:eek:key: hayırlı olsun varol abi...:)

Geri
Üst Alt