Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

Harika bir fikir, sonuç ne çıkarsa elimden geldiği kadar destek olmaya çalışırım.

Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

Bu konuda kargo firmaları yada şubeleri ile anlaşılırsa ücretsiz kargo ile gönderilebilir. Bu tarz şeylere destek veriyorlar diye biliyorum.

çalıştıgım şirketteki bi kac abla ve abime actım konuyu böle böle dedım elımızden gelenı biz şirketce toplayıp gönderıcez önculuk eden yönetime ve varol abiye çok teşekkür ederim

bu konuda asıl emeği olan HASAN GÜLŞEN dir...
bunu bilmekte fayda var...ben sadece güneşlik parası gelmiyor diye sitemimi başka konu ile açmıştım...
ama olay çok güzel bir hal aldı...destek veren vermeyen(ki yoktur) herkese çoooooooooookkkkkkkkkkk teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

elimden geldiğince yardım ve yardıma teşviğe hazırım.

Varolum geldiğinde görüşelim garaj kitap dolu.

Çok azda olsa çorbada bizimde tuzumuz olsun istiyorum.. Evde bakındım ama çocuklara gönderebilceğim uygun bişeyler bulamadım.
Para yardımı zaten yapılmıyor.. Bugün zamanım vardı biraz araştırma yaptım. Avcılar haramedire girişi E-5 üzerinde kırtasiye dünyası var
Orda bir öğrenci için lazım olan A dan Z ye herşey mevcut uygun fiyatlı ürünlerde var çok kaliteli olanlarda..
Konuştum saolsun yardımcı oldular ve kendi kafamıza göre bir öğrencinin bilimum ihtiyacı olan şeyleri çıkardık.

* 5 adet kurşun kalem
* 2 adet kırmızı kalem
* 2 adet silgi
* 1 adet kalemtraş
* 3 adet çizgili defter
* 2 adet kareli defter
* 1 adet resim defteri
* 1 adet cetvel takımı + pergel
* 1 adet makas
* 1 adet pritt tarzı yapıştırıcı
* 1 adet sulu boya
* 1 adet pastel boya (12 li )
* 1 adet büyük kuru boya takımı (12 li)

Bunların Hepsi 14 TL tuttu.. yani 2 paket sigara parası... Bu malzemeler bütün yıl boyunca bir öğrenciye bol bol yeter dediler..
bakın 2 paket sigara parasıyla neler yapılabiliyormuş..

DSC02532.jpg DSC02533.jpg DSC02534.jpg DSC02535.jpg

Ekli dosyalar

• DSC02532.jpg
    DSC02532.jpg
    89.8 KB · Görüntüleme: 15
  • DSC02533.jpg
    DSC02533.jpg
    89.4 KB · Görüntüleme: 9
  • DSC02534.jpg
    DSC02534.jpg
    91.5 KB · Görüntüleme: 8
  • DSC02535.jpg