Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

dün akşamda beraber konuştuk bu konuyu.. bence SCW ye gönül veren herkes yardım etmek için elinden geleni yapacaktır.....:eek:key:

varol abi dun aksam konustugum gıbı ben herzaman varmım böle bi cok yardım etkinliğine katıldım kitap defter v.b. bicok malzeme yine hazırım :)

bende varım elimden geleni yaparım

bu işlerde büyük küçük olmazmış her kez elinden geldigi kadar yardım eder böyle bi faliyet hayata geçerse TAm desterk Arkandayız VArol abi :eek:key:

Güzel bir düşünce benimde eski kitaplarım felan vardı gerek eşya gereksede aramızda para yardımıda yapabiliriz birlikte kuvvet doğar misali herkes küçük meblalar koysa birike birike çok para eder en azından 2 tane bile yardıma muhtaç kardeşimize bi katkıda bulunabilirsek ne mutlu bize.

teşekkürler arkadaşlar...
öncelik olarak kitap çok iyi olur bir kütüphanemiz ve kitap ekiskliğimiz var....
defter kalem silgi küçük gibi görünsede burdaki öğrencilerin günlük cep harçlıkları ailelerinden aldıkları 10 ila 25 kuruş..yani onlar da çok makbule geçiyor bilesiniz...ve özellikle kurşun kalem biliyorsunuz öğrencinin kalemi kurşun kalem..yanında silgi ve defter..
ilginize çok teşekkürler arkadaşlar

Hiç aklınıza gelmeyecek ufacık bir yardım orda bir çocuğumuzun hayatını değiştirebilir. bende elimden geleni yaparım.

bazı firmalar küçük paketler içinde kalem - silgi - kalemtraş yani set halinde satışını yapıyor
çok kaliteli olmasada bir öğrenciyi epey bir zaman idare edecek halde bunun gibi bişeyde olabilirmi varol abi ??
mesela fiyat alıp böyle bişey yaptırsak

bazı firmalar küçük paketler içinde kalem - silgi - kalemtraş yani set halinde satışını yapıyor
çok kaliteli olmasada bir öğrenciyi epey bir zaman idare edecek halde bunun gibi bişeyde olabilirmi varol abi ??
mesela fiyat alıp böyle bişey yaptırsak

olabilir neden olmasın güzel fikir

Bende Yardım etmek isterim.Bence varol abi en önemli olanı belirlemelisin derim ben yani bir öncelik sırası oluşturup asıl ihtiyaç olan şeyleri okullar açılana kadar tedarik edip daha sonrada 2. plandaki olanları tamamlarsak bence daha işe yarar birşey çıkartabiliriz (tabii sadece benim fikrim bu)

Geri
Üst Alt