Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PASİF SCW Van'a Yardıma Koşuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atecateam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
1541082343162.png

Hangi çocuğun gülüşü veya umut dolu keyif dolu bakışı cebimizdeki 20, 30, 40 veya 50 liradan daha değerli olabilir.
Hangimizin 7-14 yaş arasında bir çocuğu sevindirmek istemez
Arabalarımızdaki milyonlarca hatta binlerce tutar değerindeki hangi aksesuar
Geleceğimizi oluşturacak insanlarda daha değerli.
Şimdi uzatılan bir elin gelecek için dikilmiş bir ağaç olduğunu bilmeyen kaç kişiyiz.
Ben yardım yapmak istiyorum diyenleriniz var biliyorum ama bir şeyi istemenin ve başarmanın 2. yolu harekete geçmektir.
Haydi şimdi sizler de harekete geçin
Evinizde çevrenizde 7-14 yaş arası çocukların kışlık giyimine yarayabilecek atıl durumda kalmış elbiseleri yardım için kullanabilirsiniz.
Ben de yardım etmek istiyorum ancak elbise vb. bir şey bulamadım diyen 3-5 kişi bir araya gelerek 7-14 yaş arası çocuklara uygun okuma veya çalışma kitapları alabilirsiniz.
Örneğin: https://www.hepsiburada.com/2-ve-3-...MI7_7GlrCz3gIViumaCh2V-wCZEAQYAyABEgK_BvD_BwE

Yapılacak ve anlatılacak o kadar çok şey var ki. SCW olarak kocaman bir aileye sahibiz ve şimdi o ailenin üyelerinin duyarlılığına ihtiyacımız var.
Bir gün hiç bir şey yapmamanın pişmanlığı yerine, birilerine el uzatabilmenin keyfini yaşamanız dileklerimizle.

Lütfen dolaplarınızı bir kurcalayın eğer orada bir şey bulamazsanız vicdanınızı kurcalayın. Eminiz ki oradan bir şeyler çıkacaktır.

Ağırlıklı ihtiyaç 31-36 numara aralığındaki kışlık ayakkabıdır. (modelin Unisex olması durumunda sorun yoktur ancak en çok kız çocuklarda eksiklik vardır.)

Soru Cevaplar:
1-Ürünleri biz mi göndereceğiz?
Evet. Eğer ki bölgenizde tek bir lokasyonda toplama yapabiliyorsanız tek lokasyonda toplayıp hepsini birden gönderebilirsiniz.
2- Gönderim şekli nasıl olacak?
Gönderilen ürünlerin üzerinde SCW İstanbul Ekibi, SCW Kayseri Ekibi vb. yazılar yazacak ve kesinlikle kişi ismi yazılmayacak.
3- Gönderim adresi belli mi?
Van İpekyolu Hürriyet Ortaokulu, Nihal Öğretmen adına gönderim yapabilirsiniz.
Halilağa Mahallesi, Terzioğlu Cad., 65040 İpekyolu/Van

Son düzenleme:
İnşallah güzel bir etkinlik olur ve ufaklıklarımız sevinirler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekim ayı içinde SCW TRAKYA olarak birkaç öğrencimizi giydirdik. Bu kardeşlerimizi de SCW::: siz bırakmayız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt