Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW üyelerinin sadece gerçek otomobillerimi var yoksa model arabalarıda varmı

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merak ettim.

benim sadece gerçek arabam yok ev de 30 adetlik, ofisimdede 11 adetlik tır kolleksiyonum var. sizleride merak ettim.

varsa eğer marka ve modellerinide yazabilirmi?

6 7 tane var model aracım var

buıck mach1 57chev hatırladıklarım ve hepsı bı yerde :(

çok istediğim bişey aslında leon model arabayı bulamadım tırlarda güzeldir ya ne oynarım ama ben halının çizgilerinder sürerek :) :eek:

çok istediğim bişey aslında leon model arabayı bulamadım tırlarda güzeldir ya ne oynarım ama ben halının çizgilerinder sürerek :) :eek:

Scalextric diye bir firma leonun redbull wtcc car modelini yapmıştı sergileme tablasında duran hoş bir modeldi. Ancak sadece kendi elektrikli pistinde çalışan bir arabaydı

Bugattı 11 Gb (1991) toplayana kadar canım çıkmıştı ama kuzenim sağ olsun bir kapısını ve bir tekerliğini yok etmiş

gallery_2292_738_151480.jpg

Scalextric diye bir firma leonun redbull wtcc car modelini yapmıştı sergileme tablasında duran hoş bir modeldi. Ancak sadece kendi elektrikli pistinde çalışan bir arabaydı

bir rafım silme model araçlarla dolu ama okadar çok değil tabi :D ayrıca lavobomda da 2 tane mevcut
12 taneymiş
tabi bazılarının tekerleri kopuk :(

Görsel olarak evdeki WC'm de hem otomobil dergilerim vardor hemde 1 tane 57' Corvette ile 61' Jaguar E type var :D

Geri
Üst Alt