Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW uyeleri YOLLARDA BİRBİRİMİZİ SELAMLAYALIM.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aslında 2 önerim olacak.

1. bir çoğumuz gun içersinde yollarda oluyoruz. ve belki araçlarımızda SCW stickeri olmasa dahi forumda az çok birbirimizi tanıyoruz. dolayısıyla hani diyorumki birbirimizi görduğumuz zaman kısa aralıklarla 3 kere karşılıklı selektörle yada yan yana geldiğimizde 3 kere kısa olmak uzere korna ve okey. işareti ile birbirimizi selamlasak.

2. araçlarımızda scw stickerlerini yapıştırdığımızda acaba kullanıcısı kimdi diye duşunmek yerine de arka cama hb araçlar için sileceğın sağ tarafına sedan araçları olan uyelermizde scw stickerinin altına uye ismimizin yazdığı bir etiket yapsak .

goruşleriniz benim için önemli dostlar.

ÖRNEK OLARAKTA PAİNTTE KISACA BİR ÖZET FOTORAF YAPTIM:

WHITELNE-XL.jpg

olabilitesi mevcuttur kişiye özel sticker diyorsun tuttum ben bu işi :) biz büyük bir aileyiz birbirmizi daha iyi tanımak için olabilir böyle bişey ama isim şöyle olsa mesela

scw/whiteline-xl gibi....:)

olabilitesi mevcuttur kişiye özel sticker diyorsun tuttum ben bu işi :) biz büyük bir aileyiz birbirmizi daha iyi tanımak için olabilir böyle bişey ama isim şöyle olsa mesela

scw/whiteline-xl gibi....:)

helal be bu fikrimi onaylacak yada benimle aynı fikirde olacak kişilerin olduğunu biliyordum. olabilir tavsiyeni guzel ama ben tabelacı fazla uraşmasın diye sadece ismimizi kullanalım demiştim:D

kolay iş ya :) o kadar zor değil ama kararı biz değil site yöneticilerimiz vericekler:)

Benim üye adım arabanın her tarafında yazıyo puhaha

bence mantıklı ama nekadar tutuar bu fıkır bılemem :)

bence mantıklı ama nekadar tutuar bu fıkır bılemem :)

biz zaten gıyabende olsa tanışıyoruz.puhaha arkadaşımın arabasını viaportun otoparkında sık sık göruyorum. bazende sabiha gökçen kavşağında karşılaşıyoruz. inşallah kısmetimizde varsa şu kahve buluşmasında tamamen tanışmış olacaz:D.

Geri
Üst Alt