Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW uyeleri hangi evcil hayvanı besliyor

Konu, 'Anket' kısmında whiteline-XL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    ben şahsen erkek husky besliyorum. sizleride merak ettim.

2. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Çok tatlı bir sokak köpeğim var

3. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    kanaryamız var:)

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    ben beslemiyorum..çünkü çok göçebe yaşıyorum..ve belediğiz büyüttüğünüz arkadaşınızı yanlız bırakmamanız ve çok sık ona buna emanet etmemeniz gerekiyor...
    yoksa..köpek hastasıyım..ama şu ana da kadar siyam kedim oldu..ankara kedim oldu...hakiki kurt'um oldu..dalmaçyalı besledim ama hepsi ile vedalaşmak zorunda kaldım..ve çok şükür ki onlarla vedalaşırken çok büyük değillerdi..3-5 aylıklardı..ama hep sebebim göçebe hayatım oldu

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Ben yaklaşık 200balıklı iki büyük akvaryum ve rus cüce hamster besliyorum herkes evden giderken ne yapıyosun tatil falan diyolar hamster yanımda oluyo balıklarıda otomatik yemleyiciye emanet ediyorum onlara bişey olmasın diye hertürlü techizatım mevcut...

6. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    çok uzucu bir durum. bazen tepem atıyor vericem bu köpeği diyorum sanki hissediyor ve öyle bir bakıyorki o buz mavisi gözleri ile allahım diyorum hakikaten nasıl yaparım böle bişeyi diyorum. umarım göçebelikten yerleşik hayata geçersinizde birgun sizde uzun uzun bir köpek besleme şansına erişirsiniz.

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    gerçekten çok zor ayrılmak bir parçanız oluyor dotunuz oluyor..herşeyiniz oluyor sizle hasta sizle muylu oluyor..
    bakalım geçeceğiz yakın zamanda..inşeAllah yerleşik hayata o zaman inşeAllah

8. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    bol miktarda deniz balıklarıyla haşır neşirim :D

9. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    19 Aylık Erkek Rottweiler Besliyorum.
    İlk Geldiği Gün
    Ve 3-4 Ay Önceki Resimleri

10. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    benim yaramaz ( pitbull )eva mı herkez biliyo zaten ayrıyetten 2 tanede cennet papağanımız var aşkımla :D adları fındık ile fıstık

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş