Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw türkiye

İzmirde oldugumdan bende organizasyonda elimden geldigince calisabilirim. İhtiyac duyulmasi halinde gereken herseye hazirim.

evelallah hiiiiç birşey olmaz aksine çok da iyi olur çocuklar için şöyle bir hava alırlar kışın hep kapalı kaldılar biraz güneş çok iyi gelir

Resul kardeşim, inşallah bir mani çıkmazsa bende ailemle katılmayı düşünüyorum, benimde oğlum var 3 yaşında, onuda götüreceğim. sıkıntı olmaz inşallah...

inşallah kardeşim valla benim oğlan daha 14 aylık, senin oğlanın maşallahı var bizimkinin abisi olur allah analı babalı büyütsün. biraz çekiniyorum ama bakalım inşallah org. katılmaya baya bi niyetliyim. hayırlısı

Kulağa güzel geliyor, mümkün olursa ben de katılmak isterim.. konuyu takibe aldım :)

Geri
Üst Alt