Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Tshirt'ü..

YCO

Kayıtlı Üye
beyaz ya da siyah tshirtün önüne ya da sadece arkasına SCW logolu tshirtler güzel olabilir..öneri bizden karar sizden değerli yönetim.. :)

buluşmalarımıza neden scw tshirtleriyle gitmeyelimki ?

Güzel olabilir.Ama böyle şeylerde herkes alacam der çok az kişi alır.Böyle oluncada yönetim zor durumda kalıyor.Bu yüzden kesin sayıya göre iş yapılmalı bence.

yönetim karar verirse uygun fiyat ayarlamaya çalışır baskı işiyle ilgilenirim..

bu kış mali durumuz iyi olursa polar yapılacak...yazın tshirt mutlak olacak

Güzel olabilir.Ama böyle şeylerde herkes alacam der çok az kişi alır.Böyle oluncada yönetim zor durumda kalıyor.Bu yüzden kesin sayıya göre iş yapılmalı bence.

ismailcim burda biz bizeyiz samimiyetsiz kimse yok (benim gözümde) o yüzden SCW de öyle bir sorun olacağını sanmıyorum.

güzel dusunce ama zaten konusulan seyler bunlar

Cezmi abinin dediği gibi polar yapılırsa kışın yazında t-shirt süper olacak. Zamanla buda olacak inşallah.

abı mumkunse bol sponsorlu olsun bol yazılı cızılı seyler cok guzel gozukur herzaman:p

Geri
Üst Alt