Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Tanıtım Videosu!..

Ellerıne emegıne saglık gercekten cok guzel olmus :)

bize eleştirilcek başlık kalmamış..
ama gerçekten ellerine sağlık demeliyim:eek:key:

Tarık daha önceki senin bilmediğin senden önce olan organizasyonlarda neler vardı neler....

Bilseydin onlardanda kareler eklerdin yinede emeğine sağlık güzel olmuş ama açılış takla atmış araçla olmasaydı ve yazılar okunaklı olsaydı daha iyi olurdu... emeğe saygı teşekkürler:)

Tarık daha önceki senin bilmediğin senden önce olan organizasyonlarda neler vardı neler....

Bilseydin onlardanda kareler eklerdin yinede emeğine sağlık güzel olmuş ama açılış takla atmış araçla olmasaydı ve yazılar okunaklı olsaydı daha iyi olurdu... emeğe saygı teşekkürler:)

Abi bu konu şu şekilde çıktı... Aklımın kenarındaki cümlelere aklımın kenarındaki bazı görüntüler eşlik ediyordu... Bende bundan dolayı bi video hazırlamak istedim... Yani bu resimleri yada yazıları biryerlerden hatırlayarak aradım buldum ekledim... Seninde dediğin gibi eskileride görseydim kesin oralardanda birşeyler çıkardı... Yoksa tek tek hepsine bakmam mümkün değil... Ben teşekkür ederim...:)

Birde o video görünürken takla atmış araç görünüyor ya onu nasıl kaldırıcağımı bulamadım :(

Geri
Üst Alt