Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Tanıtım Videosu!..

Ellerine Sağlık Tarr... Ama şarkı seçimi biraz garip olmuş dedim herhalde bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz çalıcak birde arkadaşların dediği gibi yazılar el yazısı gibi ya azcık zor okunuyor ama diğer bütün videolardan farklı :D Harici yazıları ile resimler çok güzel tutuyor
birde 3. mü 4. mü resimde cherokee yi çözemedim dicem ama off road yapıldı dimi :D
Ellerine, Emeğine, Gönlüne Sağlık ;)

eline sağlık keşke araç video lu bişiler de olsaydı içinde

Çok güzel olmuş tarık ellerine,emeğine sağlık kardeşim :):eek:key:

eline sağlık tarık yazılar karışık sadece :D

Ilk once vcd olarak kayıt yaptım yazılar hiç gorunmuyordu dvd ye çevirdim o nednle ama yinede bu kadar duzeldi...:(

Tarık ellerine sağlık güzel olmuş.
Hangi programı kullandın.Sİteden kopyalanan konular pek okunmuyor..
Yine de çok anlamlı olmuş :eek:key:

Tarık ellerine sağlık güzel olmuş.
Hangi programı kullandın.Sİteden kopyalanan konular pek okunmuyor..
Yine de çok anlamlı olmuş :eek:key:

Proshow Gold Kullandım ilk defa kullandım... Normalde daha basit ve sağlam olan power muvee kullanıyordum orjinali vardı elimde şarkılara ve videolara hata verdi neden bilmiyorum :( Ama daha iyisi gelicek programı tam öğreneyim...

Geri
Üst Alt