Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW tanıtım klibi..

Mükemmel olmuş diyebilirim, ama açık söyleyeyim facebook profilimde paylaşma konusunda kararsızım sebebi tüm fotolarda ist plakalı SCW'liler çıkmış nerdeyse, birisi "hani sizin araçlar?" derse cevap bulamayabilirim :)

Bir de bi düşüncem oldu video ile ilgili, sondan bir önceki karede "Biz büyük bir aileyiz" yazılmış, hemen arkasına daha kalabalık bir fotomuz var ise o eklenerek "Hayır hayır; çok büyük bir aileyiz!" yazılsa acaba ince bi espri olur muydu dedim :eek:key:

Edit: Yazımdan beğendiğim anlaşılmıyor, çok beğendim videoyu... Emeğinize sağlık

Yüksel kardeşim önerilerin için teşekkürler,bu başlangıç halinde bir klip..Kısa zamanda daha büyük ve ayrıntılı klip hazırlanacak,ve her ilimizin bir klibi olacaktır..

Paylaşım İçin Teşekkürler:eek:key: Emeğine Sağlık Başkan:eek:key:

Daha çok öneride bulunmanızı rica edeceğim arkadaşlar,bölüm bölüm nitelendirme yapabilirsiniz,video,müzik,fotoğraflar konusunda..

Daha çok öneride bulunmanızı rica edeceğim arkadaşlar,bölüm bölüm nitelendirme yapabilirsiniz,video,müzik,fotoğraflar konusunda..
müzikte bişey yok o güzel slow tarz her zaman slayt tipi klipler için biçilmiş kaftan,burda iş fotolarda bitiyo yani fotoratörde

Geri
Üst Alt