Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW T-shirtleri

Sipariş nereye nasıl veriyoruz arkadaşlar ellerinize sağlık tshirt yelek ve şapka almak istiyorum

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sipariş nereye nasıl veriyoruz arkadaşlar ellerinize sağlık tshirt yelek ve şapka almak istiyorum

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kardeşim bana vermen yeterli 05076832750

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

@Samet Balcik Tasarımlar güzel benim görüşüm arka kısımda sticker etiketi yerine sadece site adının yazması daha iyi olur
Birde şapkada ön kısıma Scw yazıp arka kısmına da site adresini yazarsa daha iyi olur veya ön kısıma gölgelik olan yerin üstüne site adresi karşısına da Scw etiketi daha iyi olur

kurye ile elden teslime verildi

@Samet Balcik Tasarımlar güzel benim görüşüm arka kısımda sticker etiketi yerine sadece site adının yazması daha iyi olur
Birde şapkada ön kısıma Scw yazıp arka kısmına da site adresini yazarsa daha iyi olur veya ön kısıma gölgelik olan yerin üstüne site adresi karşısına da Scw etiketi daha iyi olur

kurye ile elden teslime verildi
Evet Mehmet abi haklısın ama şapka işi dertli iş.. Site adresi benimde aklıma gelmişti ama sığmaz ve şapka oval o yüzden sade olmadı mantıklı. Sırt kısmına dediğin olabilir aslında

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Geri
Üst Alt